Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom sem esküvőt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom sem esküvőt sem gyereket nem akar, akkor nem is gondolja velem komolyan?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mond h Ő nem rontja el az életét egy házassággal, meg hogy a gyerek csak egy gond.

2015. jan. 9. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből ítélve biztos nem úgy gondolja, ahogy te.
2015. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolja komolyan. Bár személyfüggő a dolog, de ha komolyan gondolná veled, akkor semmiképp sem zárkózna el a lehetőségtől. De persze ez emberfüggő. Én pl alapból vágyom egy gyerekre.

21/F

2015. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mit csodálkozol, 23 éves, manapság egy átlagos 23 évesnek, hacsak nem valami vidéki kis faluban él, nem éppen a megállapodáson és a családalapításon jár az esze. Emiatt teljesen felesleges szakítani, kivéve, ha te már jövőre kölyköket akarsz.
2015. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most azért mert valaki ezt nem akarja még nem egyenlő azzal, hogy éretlen! Menjél már... ez baromság ilyen hülyeségeket rögtön kitalálni, hogy akkor már nem is komoly -_-
2015. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyre többen nem akarnak gyereket egyébként. Önzőség? Gonosz, beteg a világ, amelyben élünk? Vagy embertípus kérdése?
2015. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
12-es na ez az, ha komolyan gondolná velem akkor terveznénk a jövőnket :o
2015. jan. 9. 22:42
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire rá vagy kattanva a gyerekre és a házasságra, akkor keress más partnert hozzá, mert ez a srác nyilván még nem kész az ilyesmire és valószínűleg néhány évig még nem is lesz. Hogy aztán hogy gondolja, az meg a jövő zenéje.
2015. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a "gyerek csak gond" szöveg tényleg elég éretlen gondolkodásra vall. Én sosem mondanék ilyet.
2015. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Háát, én akár már most is házasodnék, ha lenne kivel, viszont gyerekről szó sem lehet, ameddig nincs meg az atom stabil környezet hozzá. 22/F
2015. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gondolhatja veled komolyan, de ha nem egyeznek az igények és a célok, akkor nem fog menni. Ha te gyereket meg házasságot akarsz, keress mást. Én nő vagyok, én sem akarok se házasságot, se gyereket, csak egy egyszerű és jól működő kapcsolatot egy hozzám hasonló férfival. Nyilván egy olyan pasi életéből nem vennék el éveket, akinek a gyerek minden álma, és már az elején közölni szoktam, hogy tőlem ilyet ne várjon, inkább keresgéljen tovább, és én is ezt teszem. De több komoly párkapcsolatom is volt már, amiben nem ez okozott problémát, hanem egészen más dolgok, pedig mi is komolyan gondoltuk egymással ezekkel a férfiakkal.
2015. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!