Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el, ha SOHA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, ha SOHA nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

A férfi, akibe sikeresen belezúgtam, egyszerűen szinte tökéletes. Tudom, hogy ilyen nincs, persze Neki is vannak hibái. De akkor is, minden megvan benne, ami vonz.

Vicces, mindent lazán kezel, bármikor megnevettet.

Intelligens, udvarias, művelt (6 nyelven beszél, ebből hármat anyanyelvi szinten, egyet felsőfokon és kettőt középfokon, mindenhez hozzá tud szólni, bármiről elbeszélgetünk).

Nagyon gazdag és befolyásos, de ezt sosem érezteti senkivel, nem néz le másokat.


Muszáj elfelejtenem, de úgy érzem, ez lehetetlen. Vonzódunk egymáshoz és ez a vonzalom elég erős sajnos, fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

Azt már próbáltam, hogy keresek mást, ezzel Ő is próbálkozott. Eredménytelenül.


2015. jan. 10. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy soha?
2015. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mégis mi az oka, hogy nem lehettek együtt? Mert ezt nem írtad le.
2015. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos biztos.

Azért nem, mert

1. jóban van a családommal

2. a nagybátyám gyerekkori legjobb barátja

3. szerinte beteg dolog, hogy már akkor is vonzódott hozzám, amikor még nem voltam nagykorú

2015. jan. 10. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfogjátok bánni, ha nem próbáljátok meg együtt.
2015. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha szerinte ez helytelen, akkor én hiába győzködöm.
2015. jan. 10. 14:33
 6/10 anonim válasza:
Mekkora a korkülönbség köztetek?
2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15 év.
2015. jan. 10. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:

az nem sok:)

try it!;)

2015. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha esetleg nem próbáljátok meg, majd szólj ha szabad lesz.:D
2015. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Korkülönbség az van, az tuti! De minden csoda 3 napig tart. Valóban megbánjátok majd később. Mikor majd valaki más mellett visszatekintesz a múltba, hogy mi lett volna ha még is megpróbáljuk... Ez elég rossz érzés. Tapasztalatból írom.
2015. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!