Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet még minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet még minden olyan mint volt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, és bevallotta, hogy szerelmes belém. Nem szeretnék vele járni, csak barátként tudok rá gondolni. Attól tartok, hogy soha többé nem lesz olyan a kapcsolatunk, mint volt. Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam... :-(

14/L


2015. jan. 10. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elárulom.... nem lesz ugyanolyan. Srác érdekében abba hagynám a barátságot.
2015. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez sajnos nem lehetséges. Mivel egy társasággal járunk, és képtelenség,hogy ne legyünk együtt..
2015. jan. 10. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél,írd meg a házit,és írj neki, hogy bocsi,de te barátságot szeretnél csak tőle
2015. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én társaságomban is van olyan ember akivel csak köszönőviszonyba vagyok sszinte és a legritkább esetben szólok hozzá, csak ha mindenki beszél az adott témáról.
2015. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kiheveri.
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hamar kiheverte.. Már nincs semmi baja se, vígan írogat ugyanúgy, ahogy előtte :O
2015. jan. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!