Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó pontnak számít ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pontnak számít ha már diákként keresek havi 100 ezer körül?

Figyelt kérdés

Nálatok jó pontnak számít ha valaki már fiatalon elkezd dolgozni és mondjuk nettó 100 körül keres már részmunkaidős állásban?

Lányok, nálatok jó pont ha a fiú dolgozik?

Fiúk, mi a véleményetek egy önálló független fiatal lányról?

Különlegesnek számít 20 évesen ennyit keresni?

Köszi a válaszokat :)


2015. jan. 10. 17:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarj pénzel jó pontokat szerezni!xd
2015. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

havi 100 ezer forint semmire se elég.

Nem jó pont a lányoknál ha felvágsz vele, akinél meg jó pont azoknál meg 100 ezer forint nevetséges összeg.

2015. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
most te lány vagy vagy fiu? :) nem tudtam kivenni :)
2015. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne essél hasra, én ennyi idősen 120e kerestem, az becsülendő hogy tolod a melót, de ha Diák vagy akkor tanuljál, ne melózz (meg tudja enni a kettő egymást, de ha minden jó akkor ok)..


Az meg hogy mennyi pénzed van nem igazán érdekel senkit sem :)

2015. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És mit dolgozol? Én diákként legfeljebb 40000 forintot tudtam keresni úgy, hogy heti két nap volt csak órám, és minden létező munkalehetőséget megragadtam
2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdekel.
2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Én ezt megkerestem 18 évesen is diákként...csak az lesz a gáz, amikor rájössz, hogy a diákmunkásokat jobban alkalmazzák és jobb fizetésért mint azokat akiknek egy családot kell(ene) eltartaniuk.
2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem, nem valami egetrengetően sok. De biztos plusz pont, ha dolgozol tanulás mellett.
2015. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Ahhoz,hogy diákként ennyit keress elég sokat kell érte menni vagyis kevés a szabadidőd. Nem biztos,hogy ennek örülne egy lány.

A másik,hogy ne a pénzeddel akarj megfogni valakit,mert,aki a pénz miatt van Veled,az a pénz miatt is fog később lelépni ...

2015. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!