Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel nyáron találkoztuk és az egész nyarat együtt töltöttük szinte. Azóta szinte minden nap órákat beszélgetünk,és olyanokat mond,hogy olyan vagyok,mint egy hercegnő,meg hogy megakar védeni engem ebben az őrült világban,meg karácsonykor vagy tízszer átküldte nekem az all I want for x-mas is yout,viszont néha olyan,mintha friendzoneolni akarna,például azt mondja,hogy jó reggel t a szép lány barátomnak,viszont azt vettem észre,hogy elég sok lány barátja van még rajtam kívül,és lehet,hogy nekik is ezt mondja. A tegnapi beszélgetésünk pedig így nézett ki. Ő: Mit jelent az,hogy ily? Én: Szeretlek Ő: Én is!! Végre bevallottad,de utána én témát váltottam,mert nem tudtam ezt mire vélni.Szerintetek?
2015. jan. 10. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha ezt vele tisztázod, minél hamarabb, annál jobb.
2015. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem merem,mert félek,hogy ha nem tetszenék neki,akkor még barátok se lennénk utána,azt meg nagyon nem szeretném.:c
2015. jan. 10. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nincsen veszíteni valód. Te nem a barátja akarsz lenni neki, nem igaz? Akkor viselkedj úgy hogy ne barátot lásson benned. Barátként úgyse tudnál vele mit kezdeni, mert nem azt érzed iránta. Ha erőltetnéd a barátságot az őszintétlenség lenne vele is meg saját magaddal is.
2015. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel már barátként úgysem leszel képes rá tekinteni többé,így nincs vesztenivalód,ha lépsz.Szerintem ne habozz.
2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 megadeth18 ***** válasza:
Hát először is meg kell bizonyosodni róla, hogy nem b uzi-e a csóka. Ha nem, akkor van esélyed, akkor nyugodtan megkérdezheted, ha friendzoneol, akkor úgyis barátok maradtok, ha meg több, akkor hurrá.
2015. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!