Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A szerelem.


Sokan hallunk rola nap, mint nap, hisz mindannyiunk eleteben jelen van. Mindenki volt mar szerelmes es lesz is. Vannak akik most is azok.


Igazan szerelmes viszont csak egyszer lehet minden ember. Egyszer vetheted magad onfeletlenul a vad hullamok koze. Akkor csak elvezed, ahogy vakon sodrodsz, hol a felszinen, hol pedig melyen.. de imadod minden pillanatat. Egyszer azonban veget er. Hirtelen a szarazfoldon talalod magad egyedul, maganyban es nem erted mi tortent. Lehajtott fovel probalod felidezni a mult esemenyeit, hogy rajojj, mi is torten valojaban, amit nem vettel eszre, de ez legtobbszor mar nem is szamit, hiszen nem fordithatod vissza az idot. Nem hozhatod helyre, amit a szerelemben elrontottal.


Ezutan sokat tanul midnen ember. Megerzi az elet iszonyatos erejet, ami olykor csodalatos, de van, hogy a legkegyetlenebb. Tudni fogja, hogy az elet kiszamithatatlan es ovatosnak kell lenni, ha nem akarod csunyan megegetni magad. Ezutan mar senki nem veti magat a hullamok koze ugyan azzal a megfontolatlan batorsaggal, s vannak, akik egyaltalan nem teszik tobbe, mert mar tudjak mivel jar. Mind masok vagyunk, mast tapasztalunk es mashogy eljuk meg az eletet. De a szeretet kozos bennunk es ez lehet az emberiseg kulcsa, ha felismerjuk az erejet es nem felejtjuk tobbe.


Szeretnem neked megegyszer megkoszonni, az egyutt toltott idot! Az egesz olyan, mintha csak almodtam volna. Kosznom, hogy a hullamok kozott a te kezedet foghattam, hogy veled elhettem mindezt at.


2015. jan. 11. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fasza ezt honnan loptad?
2015. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te írtad? Nagyon jó!
2015. jan. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En irtam. Szakitas utani gondolatok.
2015. jan. 11. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.
2015. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az írás jó.


Egyébként meg miért ne lehetne elengedni magad a hullámokba másodjára is? vagy harmadjára?

Ha behúzod a féket egy fájdalom miatt és nem keresel / nem hiszed hogy lehetsz újra úgyanúgy szerelmes, akkor csak félig élet az életed.


Szakítás után sok marhaságon gondolkozik az ember. Azon kell, hogy mi ment félre, miket rontottatok el mindketten ( megpróbálni objektíven, nem mutogatva ) és aztán legközelebb ezen javítani. Ennyi.


Minden barátnőm ( és igen, odáig voltam értük ) megtanultam valamit mind a nőkről, mind magamról és rengeteg fejlődtem, mígnem most megtaláltam már egy ideje az igazit számomra. És most még jobban szerelmes vagyok mint eddig valaha :)

2015. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# vagyok. Bocs végül csak az elméletről írtam, de írásról nem :D


Szóval, maga az írás tetszik, néha furák viszont a szó használataid. Úgy értem egy-egy szép gondoltam, szóhasználat után, erősen visszaüt a hétköznapi/egyszerű szóhasználat. Ilyen rövid írásnál megtarthatod a szintet, végig lehet vinni rajta.


Pl: "nem veti magat a hullamok koze ugyan azzal a megfontolatlan batorsaggal" --> szerintem tök jó

"mert mar tudjak mivel jar." --> utána ez tökre visszarángat abból a szövegből amit írtál, lehetnének az ilyenek is szebben fogalmazottak.


a végén szerintem: veled élhettem *át mindezt.

2015. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!