Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak tetszene egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tetszene egy ilyen sms a párotoktól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hol leszünk majd 5,10 vagy 30 év múlva.Nem tudom képes leszek e majd megadni mindazt, amire vágysz. De azt biztosan tudom, hogy mindegy mi áll előttünk, túlságosan is szeretlek ahhoz, hogy valaha is elengedjelek.
2015. jan. 11. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket..
2015. jan. 11. 14:25
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az a tapasztalatom, hogy akik ilyen "életem végéig, örökkön örökké, csak te" stb. üzenetekkel bombázzák egymást (facebookon, vagy sms-ben), azok szakítanak a leghamarébb. És utána persze a következő párjuknak írják ugyanezt. persze nem törvényszerű, de rengeteg ilyet láttam, pláne tini korban, te sem lehetsz túl idős.
2015. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini.. És az a fajta sem, aki a fb üzenőfalát írogatja tele szívecskékkel és "szeretettnek érzi magát" itt meg ott.. Nem erről szól a kapcsolatunk.. Csak úgy érzem, hogy a Szeretlek szó már kevés..
2015. jan. 11. 14:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Az sms elég személytelen, élőben jobb lenne; meg ha a végét kicsit átfogalmazod.
2015. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, átfogalmazom majd.. Köszönöm mindenkinek
2015. jan. 11. 14:34
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves Vagy, de gondolom a 20 éveidben járhatsz. Ha ilyen érzéseket kelt benned a párod, akkor csak irigyelni tudlak. Nagyon jól teszed, ha ezt közlöd Vele, de ez túl bensőséges dolog ahhoz, hogy egy SMS-ben küld el...inkább személyesen szóban.

Ami a mondanivalót illeti..légy biztos magadban....és inkább pozitívan álljál a dologhoz. Ne azzal foglalkozz, hogy mi lesz ha vége lesz.....

"megpróbálom megadni mindazt amire vágysz" ez talán így jobb lenne.

A túlságosan szeretlek és a valaha is elengedjelek nem szerencsés így együtt...ha valakit elengedsz akkor az szándékosan teszed....nem szándékosan csak elveszíteni lehet.....át kéne fogalmazni,mert így tényleg fenyegetés jellege van a dolognak!!!

37F

2015. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!