Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem mostanában, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mostanában, nem fordít rám elég figyelmet, mindig leráz, nem tudom elérné. Szerintetek már nem szeret? Vagy ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 19:05
 1/4 anonim válasza:
Kell neki egy kis tér.
2015. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem találkoztunk most, meg majd csak később fogunk egy hét múlva, két napja nem is beszéltünk és csak egy pár percet szerettem volna vele beszélni
2015. jan. 11. 19:07
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy olyan kapcsolatom, ahol én kapartam a fiúért. Egyből szeretni akartam, és meguntam. Ő bunkóskodott, nem figyelt rám és meguntam. Először szomorú voltam, hogy véget ért, de most hálás vagyok neki, hogy elengedett, mert találtam egy olyan fiút, aki 100%-osan szeret, figyel rám. Ilyet a tündérmesékben láttam csak, de megtaláltam. Csak azt tudom ajánlani, hogy beszélj vele arról, hogy komolyan gondolja e?! Mert ha nem, akkor majd a jövőben nagyon megköszöni neki valaki, hogy elengedett, és ez egy olyan ember lesz, aki megbecsül :)
2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
biztos szeret, csak olyan furcsa, nem érdeklődik a napokban felőlem, pedig csak egy picit szeretném hallani a hangját
2015. jan. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!