Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KIt válasszak? Nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIt válasszak? Nem megy a szakítás!

Figyelt kérdés
Van párom nagyon régóta együtt vagyunk, nem mondanám hogy alajpába véve ez egy rossz kapcsolat lenne , persez vannak veszekedések de szerintem ez normális, de észre vettem, hogy sok mindenbe eléggé mások a nézeteink. Közbe pár éve megismertem egy fiút aki jó barátom lett és nagyon sokat beszélgettünk, szinte teljesen megismertem már, nagyon jó ember tisztességes, szeretetre méltó és nagyon megtetszett nekem, egyszer bevallotta hogy többet érez irántam mint barátság, de aztán ennyibe is maradt a dolog nem foglalkoztam vele, hiszen van /volt barátom. Mi ezzel a fiúval továbbra is sokat beszélgettünk....hogy rövdebbre zárjam(mert még oldalakat tudnék írni) ott tart a dolog, hogy teljesen belém szeretett és most már azt várja hünapok óta hgy lépjek ki a kapcsolatomból, de szegény már annyira szenved hogy napok múlva tényleg döntenem kell..már 6 hónapja ezt várja és mondja hogy nagyon szeret, nem tudom, hogy én mit érzek ..nekem is nagyon tetszik és szeretem, sokkal jobban össze illenék vele mint a jelenlegi barátommal és nekem is nagyon tetszik ez a fiú és vonz és szeretem, de akkor miért nem tudok szakítani már a barátommal? ezzel a fiúval már többször leártuk de újra ás újra feljöttek az érzések mind kettőnkbe és nem tudtam/tudtunk ellene tenni mit tegyek?? de egyszerűen a szakítás se megy már erre próbálom magam hónapok óta rávenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 12. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Más tisztességes, korrekt ember ezt úgy csinálja, hogy úgy ismerkedik mással, hogy befejezi az adott kapcsolatát.

Az jó lesz most, hogy majd a mostani barátod fog szenvedni miattad, és párhuzamban tudsz hülyíteni két fiút, akik lehet, hogy egymásnak is esnek majd, és esetleg katasztrófa lesz a vége?

Vannak a párkapcsolatokban alapvető, tisztességes formák, amiket nem tartasz be, így viseld a következményeit.

A legjobbakat hozzá!

2015. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
irtam privatban.
2015. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!