Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy szép nő gazdag pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép nő gazdag pasival van miért gondolják, hogy csak a pénze miatt van vele?

Figyelt kérdés
Simán elképzelhető, hogy amikor megismerkedtek a nő nem ismerte a pasi anyagi helyzetét. Csak erre senki nem gondol mert szűk látókörűek az emberek. Ez egy felvetés, nem rólam van szó nem kell kombinálni.
2015. jan. 12. 12:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

17-esen szakadtam! XD

Egyébként meg: olvastam itt a kommentek közt,hogy lehet nem tudta az illető először,hogy a kiszemelt gazdag-erre jött az,hogy akkor biztos álruhában járta a várost...Na már most nekem az a véleményem,hogy pusztán csak megjelenés miatt nem lehet semmire se következtetni,pláne arra nem,hogy mennyi pénz van a bankszámláján.

Pl mi se vagyunk gazdagok, keményen dolgozunk stb,viszont saját magamnak gyűjtöm a pénzt,így a zsebpénzemből egész jó kis ruhákat tudok megvenni magamnak, ha valaki rámnéz, biztos nem gondolja,hogy egy 250 személyes kis falucskából jöttem és mezőgazdasággal foglalkozom.

Erről ennyit.

2015. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
# 21 Nem feltétlenül csak a ruhákra gondoltam, hanem a viselkedésre (beszédstílus, mennyit költ fölöslegesen), milyen ételt vesz, milyen órája van, milyen kocsival jár, hogy néz ki a lakása, stb. Olyan dolgok, amik ismerkedésnél viszonylag hamar észrevehetők.
2015. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igazából arról van szó, hogy sokan nem jutnak tovább a külsőségeknél, tehát nem tudják elképzelni, hogy valaki képes annyira megszeretni a másikat a jelleme, a viselkedése, a belső tulajdonságai, szóval főleg lelki dolgok miatt, hogy a végén már sokadrangú lesz, hogy esetleg nem olyan jóképű.

Vagy azt nem tudják elképzelni, hogy aki nekik nem tetszik, az másnak tetszhet.


Meg aztán ott vannak azok a férfiak, akik nem túl jóképűek, nem is gazdagok, nem sikerül barátnőt szerezniük és inkább befogják a fülüket, szemüket, hogy ne lássanak, ne halljanak, nehogy véletlenül be kelljen ismerniük, hogy vannak hasonló helyzetben levő férfitársaik, akik sikeresebbek a nőkkel, kapcsolatban élnek.

Hogy jól "bebiztosítsák" magukat, itt még általában hozzá is teszik: "aki mást mond, az hazudik". :D

2015. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy modell, de vonzónak tartanak a férfiak. Egy-két pasi kivételével mindegyik férfi körülöttem nagyon gazdag külföldi volt. És nem, nem a pénzük miatt voltam velük. A munkámból kifolyólag ilyen körökben mozgolódom, innen is találok párt és mivel nagyon jól keresek, illetve örökölni is fogok rendesen, nincs semmilyen anyagi érdekem egy pasi irányába se. Az igazán gazdag és sikeres férfiak a hasonló nőket keresik. Nem egy buta libát. :)
2015. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!