Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy reagálnátok le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok le, hogy a barátnőtök a kapcsolat kezdetétől, azaz 3 év alatt 25 kilót hízott?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 20:26
1 2
 11/12 Scav ***** válasza:
94%
Megöli a kapcsolatot. A genetika szerepet játszik, de nem meghatározó. Sporttal és megfelelő kajával (nem idióta fogyókúrákkal) meg lehet oldani. Ha csak nincs valami súlyos betegsége. Nekem 3 év alatt egy 10-est szedett fel a párom, mondtam is neki, hogy jöjjön velem edzeni, legalább nem egyedül megyek. Nagyon lusta volt, inkább fogyózni próbált. Nem jött neki össze. Azóta eljön velem mozogni, vissza nyerte régi alakját, még jobb is lett szerintem. Ha meghízik, hiába szeretem, hiába a legjobb barátom is egyben és a lelki társam, ha szexuálisan már nem kívánom. Megmondtam neki, hogy elhagyni nem fogom, nagyon szeretem, de így nem ígérem, hogy nem járok el csajozni, csak a testi vágyaim kielégítése miatt. Az érzelmi biztonság adott, de nem tudok a saját ízlésemnek ellent mondani, hogy vágyjak egy olyan testalkat után, ami sose tetszett. Sport és rendes kaja. Muszáj tenni a kapcsolatért mindkét félnek. Nem szabad a párunk megszerzése után leeresztenünk...
2015. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul.....

De biztosan nem hagynám ott emiatt ...inkább segítenék Neki lefogyni!!! :)

2015. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!