Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha ennyire feledékeny a barátom, velem viszont veszekszik, ha elfelejtek valamit?

Figyelt kérdés

Már borzasztóan idegesítő, hogy szó szerint, mindent elfelejt. Utána meg veszekszik, hogy én miért nem szóltam neki időben. Ha egy héten 3x elmondom, hogy hétvégére milyen programom van, akkor is pénteken felháborodottan veszekszik velem, hogy miért nem szóltam neki többször, mert ő nem tud ilyeneket megjegyezni. Ha megkérem reggel, hogy csináljon meg valamit, és nem teszi meg rögtön biztos, hogy mire hazaérek az lesz, hogy ő elfelejtette..

Sőt, ha két hétre előre megígéri, hogy elvisz moziba, utána pedig 1000x is hallja tőlem, hogy várom már, akkor is sokszor elfelejti, ha nem szólok neki.. De többször meg már nem akarok szólni, mert én érzem magam akaratosnak tőle...

A legutolsó dolog az volt, hogy megígérte december közepén, hogy elviszi a telefonomat szervizbe. Na most a telefonom még most is ugyan ott szem előtt van a polcon ahová úgy tettem le, hogy "ide rakom, hogy ne felejtsd majd el". És ugyan olyan állapotban. Ma jutott eszébe, mert szóba hoztam...


Persze ha ő kér meg valamire, hogy vegyek ezt vagy azt hazafelé, és kimegy a fejemből 10 esetből 1-2x, akkor óriási cirkusz van belőle...

A telefonos dologból kiindulva, feleslegesen írnám fel akárhova is, hogy mit ne felejtsen el, mert nem venné észre..

Szerintetek? Mit tudok csinálni?


2015. jan. 12. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem így néz ki a barátod?


[link]


Begyél neki határidő naplót, vagy mond meg neki h ez téged idegesít.

2015. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!