Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom veszekszik velem amiért álmos vagyok. Normális?

Figyelt kérdés
Mindennap hajnal négykor kelek. Estére hulla fáradt vagyok, de a paárom ezt nem képes megérteni. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. febr. 3. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ha a férjem 4-kor kelne valószínűleg tisztára nyalt lakással és főtt étellel várnám haza, akkor is ha én csak fél6-fél7 között érek haza átlagban (mert ez utóbbi így van). Nem hogy még rinyáljak...
2014. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem veszekednék, hanem ilyenkor már rég aludnék. Te miért nem azt teszed, ha olyan fene mód álmos vagy?

Ehhez, hogy ide írogass, nem vagy fáradt?

2014. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni mert folyton motyog.
2014. febr. 3. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Az en häzassägomnak emiatt lett vege.4-kor keltem, este 7re ertem haza, es dräga ferjem nem ertette meg hogy älmos es färadt vagyok.ö 9-töl 5ig dolgozott. Folyton veszekedett velem 1 even keresztül.

Kerdezö sajnällak, a pärod nem normälis.Gondolom nem is hagy aludni...

2014. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván már én is álmos vagyok, mert nem értem, az első válasznak a kajával, meg a takarítással mi köze a kérdéshez. :D

Nem tudom, mi lehet a probléma, mindenesetre ezt meg kellene értenie. Lehet, hogy kevés időt töltötök együtt?

Vele kellene leülnöd normálisan átbeszélni, hogy miért nem érti meg, hogy szükséged van a pihenésre.


Én így látatlanban arra tippelek, ami nálunk is volt, hogy olyan műszakban dolgoztunk, hogy szinte nem is voltunk együtt a párommal, igaz, mi nem piszkáltuk egymást, de igazából már a t..künk is tele volt és mindketten észrevettük, hogy egyre ingerültebbek vagyunk.

De kevés az infó.

2014. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg az a baja, hogy keveset vagytok együtt, talán munkaváltás megoldaná, ha van rá lehetőséged.
2014. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Aludnék tovább, és akkor nem purcannék ki estére.
2014. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A párod nem a szexet hiányolja? Mert ha folyton ez a válasz a nincs-re, hogy fáradt vagy joggal morog még akkor is, ha ez az igazság.
2014. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkát váltanék.

Hasonló helyzetben voltam, bár a párom nem veszekedett, csak amikor besokallt, szólt hogy ez nem lesz így jó.

Amióta felmondtam, rendeződött a helyzet.


De persze ehhez tudni kell, milyen munka. Én könnyen léptem, amúgy se szerettem, amit csinálok. De ha neked ez az álomállásod, akkor azért egész más a helyzet.

2014. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!