Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok? Fel eve jarok egy fiuval, nagyon rendes, de annyira feltekeny hogy neha veszekszik miatta.20L

Figyelt kérdés
Ha faradt, vagy stresszel, akkor neha bekattan es ordit velem, szerintem nincs igaza. Eleg sok ismerosom van es ha ramirnak valaszolok ra, en a regi barati kapcsolataimat nem akarom feladni miatta, altalaban ilyeneken bekattan es most legutoljara jol ereztuk magunkat egyszer csak elkezdett orditani, remiszto volt. En meg csak alltam es azon gondolkoztam, hogy ha o ilyen tipus akkor en szakitok vele.Utana nagyon megbanja, bocsanatot ker es nagyon kedves figyelmes lesz. Fiuk, ha csinaljatok ezt, miert, es nem gondoltok bele, hogy a lany ez miatt otthagy. A lanyoktol meg azt kerdeznem, hogy kezelnek ezt a helyzetet.

2014. okt. 6. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
az ordítós agressziv f4szokat hagyjad, szerintem hagyd ott, mindig van jobb, ne elégedj meg csak ennyivel, ez egy beteg ember szeintem :)
2014. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsit forró vérû, de viszont nagyon szeret és nem szeretne elveszíteni. Érdekes eset. :/
2014. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de gondolj már bele, a gyilksook is ilyenek kb, a börtönben meg az eset után nagyon megbánják azt amit tettek de hát nincs mit tenni megtörtént , majd jönnek itt még a családon belüli erőszakok meg a pofonok meglátod, mert ez beteges, meglt majd egy sráccal beszélgetni és lesz kapsz, ezek ilyen beteg agressziv emberek, én a helyedben nem foglalkoznék ilyenekkel mert egyre nehezebb lesz véleményem szerint, már nem egy ilyen esetről hallottam sajnos :(
2014. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az ilyen ferfiakkal normalisan szakitani, mert mar probaltam, de nem vette figyelembe. Akkor meg rendesebb volt es az a legrosszabb, hogy mindent megvesz. Eleinte jol esett, de most ugy erzem lekotelezett ezzel folyamatosan. Meg szerencse, hogy nem koltoztunk ossze.
2014. okt. 6. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

az ilyen típus sohase fog változni...

és ha fokozódik, és még jobban a tulajdonának vél, akkor tettlegességig is fog fajulni, aztán úgy gondolja, hogy valami ajándékkal helyrehozhatja, és továbbra is magához láncol, és ez fog a végtelenségig húzódni, hacsak nem leszel határozott, és lépsz ki.

2014. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

normálisan nem lehet egyébként.

megmondod, hogy vége, ne keressen! ha tudsz, telefonszámot cserélsz, ha zaklat, akkor megmondod, hogy távoltartási végzést kérsz ellene, ha nem hagyja abba... amennyiben felhánytorgatja, hogy mi mindent vett neked, akkor azokat összekészíted egy dobozba, vagy bőröndbe, és oda adod neki. ez így menni fog?

2014. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os mar kiakartam mindent fizetni neki, azt talaltam ki nyaron elutazok jo messzire, a szunetben 3 honapra... es elotte nap megmondom neki, hogy vege..

remelem mukodni fog, addig meg probalok eltavolodni tole..jo belefutottam.

2014. okt. 6. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért még nyárig vegyen meg ezt-azt ami jól jöhet ugye??? De legalább cserébe lenyeled neki? Ez lenne a minimum.. bárhol-bármikor, kisanyám.
2014. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as nem fogadok el tole semmit, idaig ugy ereztem komolyan jarunk, osszekoltozunk, de most masodszorra kattant be, meg azt is kifizetem neki amit eddig vett, csak szabaduljak meg tole.
2014. okt. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!