Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tanácsoltok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok ebben a helyzetben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval... november végén szétmentünk az akkori barátommal, elég balhésan (nem megcsalás vagy ilyesmi) mindkettőnk részéről. Ő továbbra is szeret engem és először éreztem azt hogy én is szerelmes vagyok, tehát igazából se veled se nélküled kapcsolat volt. Most először szakítottunk én viszont elég jóban lettem egy fiúval akivel lefeküdtem a szakításra 1 hónappal. A volt barátommal még mindig beszéltem de állandóan csak veszekedés volt a vége sajnos. Most az a helyzet hogy

úgy tűnik kibékülnénk viszont már érzek valamit a másik fiú iránt. Nem tudom eldönteni mi legyen érvek-ellenérvek szólnak mindkét fél ellen így igazából döntetlen...


25/L


2015. jan. 13. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem én még most is szeretek vlkit.. Épp ezért nem maradnék egyedül... Kell egy kis idő igen de pocséklás.. Majd ő tudja h szerette-e ezt nem az határozza meg mennyire hagyta magát kiborulva
2015. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a kapcsolatod az új sráccal, de a régit én nem választanám. Mégpedig azért, mert egy se veled, se nélküled kapcsolatról van szó, állandó veszekedésekkel. Én a legutóbbi ilyen kapcsolatomat húztam, mint a rétestésztát, pedig értelme nem volt.

Viszont én nem te vagyok, te tudod csak eldönteni, hogy kit választasz, egyáltalán választasz-e, vagy inkább egyedül maradsz egy ideig, mert hát a döntés a te felelősséged és a következményeit is te viseled (ti viselitek).

2015. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Aggódó feleség válasza:
Ne akarj olyannal lenni akivel folyton vitázol és a se veled se nélküled állapot sem jó.
2016. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!