Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kell?

Figyelt kérdés

sziasztok

lenne egy olyan problémám ,hogy nem tudom milyen érzelmek kellenek egy komoly kapcsolatba. én és a barátnőm teljesen komolyan gondoljuk a kapcsolatot és fiatal korunk ellenére már mondhatni ,hogy elköteleztük magunkat egymás mellett (18/f - 17/l) . szóval ez nem egy tini "szerelem" nyáladzás.csak azzal nem vagyok tisztában ,hogy egy komoly kapcsolatban milyen érzelmek vannak?szerintünk annyi elég ,hogy megtudjuk beszélni a dolgokat , elvagyunk együtt , meg alapból ,hogy hozzányulok / kívánom ... ilyen kis alap dolgok nem pedig a nagy lamúr kell mert az szerintem nagyon mű. az embernek manapság egy társ kell akiben bízhat és számíthat rá , még ha nagy szerelem nincs is. amúgy ha ráír egy srác fb-on pl teljesen elpattan az agyam , vagy ha megbámulják. nem tudom mit kell érezni de azt tudom ,hogy jobb vele mint nélküle és ha elveszíteném csak félember maradna belőlem :/ szerintetek? mi a véleményetek? csak túl parázom a dolgot? Ja és egy fontos kérdés ,hogy szerintetek a depresszió tönkre tehet egy kapcsolatot? Tönkre teheti/ elnyomhatja a másik iránti érzelmeket?


2015. jan. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A depresszió mindent tönkre tesz,még a testet is a lelki teher miatt.

Ha úgy érzitek,hogy tökéletesen kiegészítitek egymást és,hogy nem tudjátok elképzelni az életet egymás nélkül még évek múlva sem akkor hajrá,ez működő dolog :)

Azért arra figyeljetek,hogy ne hagyjátok ellustulni a kapcsolatot pl. közös programok a 4 falon kívül stb. :)

2015. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolatot mindenki úgy csinálja, ahogy gondolja és tudja. A depresszió nehéz ügy, de ti még kamaszok vagytok, és ebben a korban gyakran érzi magát depisnek az ember, de ez még nem depresszió. Nem tudok kire vonatkozik, de te egyáltalán nem tűnsz annak az írásodból. (pl depis embernek szexuális vágya sincs) Egy szerethető kamasz srác vagy.
2015. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem nem ott kezdődik, hogy meghalnál a másikért....legalábbis ezt hangoztatod, de ha oda kerülnél, valszeg nem így döntenél. Kölcsönös bizalom, őszinteség, tisztelet, elfogadóképesség, kompromisszumkészség, és persze szeretet kell hozzá, hogy a nehezebb dolgokon is túl jussatok gondok nélkül. Ha minden happy nem nehéz örök szerelmet fogadni. Viszont minnél több nehéz pontot küzdötökle sikeresen közösen annál erősebb lesz a kapcsolatotok. És igen. A depi sajnos nem csak azt az embert taszítja a mélybe, aki benne szenved, hanem a környezetét is.
2015. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

Itt egy másik kérdésem is amiben a depit fejtem ki. Sajnos azt vettem észre hogy ellene akar fordítani a depi.mielőtt megismertem is annak véltem magam. Az első egy két hónapban úgy volt ,hogy vele akarom leélni az életem megőrülök ha nem látom. Ez mára alábbhagyott. Ez miatt a depressziót okolom mert szerintem nem véletlen lesznek annyian öngyilkosok. Üres vagyok.most is komolyan gondolom vele és ha kell küzdeni fogok ,hogy vele maradjak de arról szeretnék visszajelzést kapni,hogy a depresszió kínjai amiket most átélek.vagy a szerelem átment szeretetbe? Minden megvan egy normális kapcsolathoz csak ez ,hogy nem érzem azt ,hogy szeretem. És nem véletlen bánt ennyire szerintem. Segítsetek kérlek titeket. Vele akarok maradni de semmit nem érzek senki iránt

2015. jan. 13. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A távolból még egy szakember sem tudná megállapítani, hogy milyen gondod van. Ha szenvedsz, keress fel egy pszichológust.
2015. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A depresszióból létrejött dolgok tehetik tönkre nem a depresszió.

Depresszió sose nyomja el picit sem szerelmed.

2015. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!