Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megismerkedtem. Amikor még nem ismertem, néha arra sétáltam ahol ő szokott ülni a barátnőjével és mindig rámköszönt. De nem átlagos köszönés volt, mert 30 méterről kiabált oda nekem. Most nem is ez a lényeg. Elkezdtünk beszélgetni facebookon. Ma már ott tartunk, hogy sokszor találkozunk. Egyik nap amikor találkoztunk szószerint ugrált örömében, hogy összefutottunk. Nagyon aranyos lány és okos, kedves. De csak barátok vagyunk. Mindenegyes eltöltött perc után egyre jobban megkedvelkem és már azt hiszem, hogy beleszerettem. De ha megmondanám neki és ő nem ugy érez akkor annyi lenne a barátságnak. Kínos lenne találkozni, aztán ehgyre kevesebbet beszélnénk, végül megszűnne a kapcsolat. Kilátástalan helyzet, mert furcsa ugy vele lenni, hogy ő barátként tekint rám, én meg szeretem és ő ezt nem tudja. Mit javasolnátok? Szerintetek?
2015. jan. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem én azt javasolnám, hogy használd a beszédkészségedet (feltételezem rendelkezel vele) arra, amire való, de nem javaslom, csak javasolnám szerintem szerintem. Ba.zki, mond el nekik te fütyi!
2015. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*mondd

f.szomat, hogy csak 5 percenként írhatok!

2015. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, ha elmondom annyi barátságnak...
2015. jan. 13. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Most válassz. Vagy a barátság, vagy szerelem. Melyiket választanád?? Minden egyes pillanatban szorongani, hogy "huha el ne szóljam magamat..." vagy inkább nyílt, tiszta lapokkal beszélni?? Én is voltam már hasonló cipőben, nem is egyszer, de attól még ugyanúgy barátok maradtunk, sőtt még jobb lett a kapcsolatunk :) Egyszó mint száz ;) Ha van egy kis vér a pucádban, akkor eléállsz, és szépen megbeszélitek a dolgot :) Én fejembe ilyenkor mindig az jár, ahogy persze én voltam ebbe a helyzetbe... Én például így mennék oda hozzá: Szia! Meg kell veled valami őrületesen jó dolgot osztanom :) Megismertem, egy elbűvölő személyiségű, gyönyörű lányt, stbstbstb... De elsőre csak barátok lehetnénk, nem több, de én ezt már nem bírom tovább, be kell vallanom neked valamit, amit már egy jó ideje magamba tartok, és nem mondtam el senkinek sem, csak most neked... Ez a lány, akiról beszéltem Te vagy. Nem mondom, hogy most azonnal válaszolj a kérésemre, adok időt, hogy nyugodtan gondolt át a helyzetet, de ezt nem tudtam már magamban tartani... Ha igent mondanál, akkor minél hamarabb találkozót szeretnék, ha pedig nemet mondasz, akkor egy kis időt, hogy ezt lerendezzem magamban... Nem kell túlkomplikálni... Lehet, hogy így is ezt már kicsit túlkomplikáltam :) Sok sikert, remélem tudtam segíteni valamelyest! :)
2015. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megmondom neki
2015. jan. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!