Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat vagy karrier?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolat vagy ismertnek lenni az országban,ezáltal több lehetőségre szert tenni?:)
2015. jan. 13. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a kapcsolat
2015. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő?
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A kettő miért zárná ki egymást?
2015. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Boldog kapcsolat, szerelem.

Feladnám a pénzt, apám befolyásossággát, a gazdag barátokat, ha végre valaki nem a pénzes, elkényeztetett lányt látná bennem. Bebizonyíthatnám, hogy én is vagyok valaki és nem a pénz érdekel, hanem az emberi kapcsolatok.

18/L

2015. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4: Kezd érdekes lenni a kérdés. :D
2015. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Tudom, kicsit eltértem, de elszerettem volna mondani, hogy a karrier, ismertség nem semmit nem ér, ha nincs, aki szeret és akit szerethetek.

2015. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ismert hacsak a szakmán belül nem, nem szeretnék lenni amúgy sem. Szakmán belül pedig egyáltalán nem zárja ki az ismertség a boldog párkapcsolat lehetőségét :) De az sem zavarna, ha egyáltalán nem lennék ismert. Ha a munkámban jó vagyok és mindenféle felesleges hűhó nélkül is értékelik amit csinálok, akkor én jól vagyok. Ebből gondolom egyértelmű, hogy a párkapcsolat fontosabb nekem.


Mondjuk azt se tudom elhinni, hogy különben kizárná a kettő egymást. Híres színészeknek és zenészeknek is van családjuk, boldog párkapcsolatuk, ha nem a celebsajtóból akarnak hírhedté válni és népszerűek lenni, hanem a tényleges munkájukkal, akkor semmi akadálya a dolognak.


22/l

2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Irtózom még a gondolattól is, hogy ismert legyek. Szakmai szűk körben azért nem árt, de ott sem esnék túlzásokba. Egy tök átlagos karrierrel boldog lennék. És ez mellett egy átlagos párkapcsolat.
2015. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

két férfi közül kellene választanom,vagy az aki ismert az országba,és ő be tudná indítani a karrierem vagy párkapcsolat egy hétköznapi férfivel


egyszerre a kettő sajnos nem lehetséges.

2015. jan. 13. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Karriert máshogy is tudsz építeni, én viszont a helyedbe azt választanám amelyikbe boldogabb vagy/lennél.
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!