Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány kedvel aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kedvel aztán hirtelen megutál annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
nagy jóban voltunk, aztán egy ideig nem beszéltem vele és most már azt látom, hogy legszívesebben beverne nekem egyet. (de tényleg ha köszönök ő nem köszön vissza csak haragosan rám néz, ha kérdezem azt mondja nincs semmi baja)
2015. jan. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos megjött neki
2015. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A felhasználó ***** válasza:
Megismert.
2015. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az utál az talán erős szó, inkább nagyon haragszik
2015. jan. 13. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
"Megismert" mondom pár hétig nem beszéltünk addig meg mit ismert meg??
2015. jan. 13. 19:33
 5/7 Didiiayer ***** válasza:
100%

Valami oka biztosan van, mert azért az egyik napról a másikra csak úgy senkit nem szoktak megutálni.

Legjobb lenne ezt vele megbeszélned, hogy miért változott így meg.

2015. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy észrevette, hogy te többet akarsz tőle, de ő nem?
2015. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mint mondtam egy ideig nem beszéltem vele és azt kétlem, hogy hallgatásból von le ilyen dolgokat, de talán már rájöttem mért haragszik.
2015. jan. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!