Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Női gondok" miatti hiszti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Női gondok" miatti hiszti, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy túl higgadt ember vagyok. Sokszor nem mondom ki ha valami nyomaszt, illetve igyekszek tűrni.

Amikor megvan, akkor nyilván feszültebb vagyok, de nem igen vagyok hisztis.

Múlt hét óta viszont iszonyatosan hisztis vagyok, amit a párom is tapasztalt(ma jött meg). Egyszerűen nem tudtam kontrollálni magamat. Ma is bele kötöttem 3x, mire mondta, hogy betudja ezt a női gondjaimnak. EGyből bocsánatot kértem tőle, sé tényleg nem haragszik, de félek, hogy nagyon megbántottam. Ilyenkor tényleg nem tudom kontrollálni magam hőhullámaim vannak, ráadásul baromira félek( kb. egy éve többször előfordult, hogy ha emgjött, akkor elkezdtem szédülni, hányingerem lett, zúgott a fülem, "pánikrohamot" kaptam, és majdnem elájultam, olyan fájdalmaim voltak). Azóta ha meg kell jönnie lelkiekben mindig félek, hogy megint át kell élnem azt a fájdalmat és rosszul létet(ezt tudja a barátom is valamelyest).

Nagyon bánom a kiborulásaimat, mert tényleg csúnya dolgokat mondtam neki. Fiúk, ti ezeket elszoktátok nézni?

NYilván próbálom kontrollálni magamat, de egyszerűen észre se veszem milyen bunkó tudok lenni. Eddig sose voltam ilyen.


2015. jan. 13. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
PMS - Premenstruációs stressz szindróma
2015. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az apám olyankor félrevonul, anyu nagyon ki tud bukni, és főleg most, hogy már klimaxban van, és ritkul a ciklus.


Próbálj valahogy lazítani, ha tudod, hogy nálad ez van, akár teával, vannak nagyon jók, amik tudnak segíteni, a málnalevél tea pl. görcsoldó hatású, de van másféle is, ami másban segít.

2015. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló?
2015. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Próbálok valami nyugtató hatású dolgot találni, de én észre se veszem, hogy ideges lennék, most is kipihenten találkoztam a barátommal,csak utána kattantam be.

A PMS után utána olvasok.

A fogamzásgátló jó ötlet, csak kissé félelemmel indulok neki, mert van olyan barátnőm, akire rossz hatással volt.

2015. jan. 13. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Orvos vélemény és vérvétel- ha ezek után rossz hatással van rád, akkor másfajtát írnak majd.

Nekem sokat segített, semmi mellékhatás szerencsére, amikor megjön alig-alig fájdogál :) Régen nagyon rosszul voltam, volt, hogy hánytam is annyira.


21/L

2015. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben ki kell, hogy vizsgáljanak fogamzásgátló felírása előtt. Nekem még nem volt vele problémám. Azért mindenen nem segít, mert én is szedek, és mégis érzem magamon, hogy azokon a napokon másabb a közérzetem, tompább vagyok, vagy épp feszültebb, és hamarabb ugrok dolgokra. Anyukám most elkezdett inni egy Relax teát, azt mondja, hogy neki az sokat segít.
2015. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából kicsit vagy jobban minden lánynál megvan ez.

Én már megszoktam ezt, eltűröm a barátnőmnek.

Volt már h a hisztije ellenére (vagy épp azért?) én hoztam neki tampont a boltból, ami azért khm. nem is olyan kis áldozat

Egy kis kényeztetés, meg alvás jót tesz neki olyankor

De a 2. napon már kívánja a szexet, olyankor azért "helyreteszem" őt, ha nagyon hisztis :D

2015. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!