Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok, ha egy hónappal azután, hogy összejöttetek a párotokkal, bevallaná nektek, hogy pár hónappal azelőtt még vagdosta magát?

Figyelt kérdés
21 évesek vagytok mindketten
2015. jan. 13. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6: Hát, én nem; mivel ugyan én nem vagdosom/vagdostam magam, de hasonló mentális problémákon már keresztül mentem. Csak én máshogy éltem ki a frusztrációmat.
2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10: Na az viszont a barátodtól függ. Vannak emberek, akik az ilyen dolgokat nem képesek felfogni.
2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Atyám,rögtön szakítson vele? Ti aztán értettek ahhoz,hogyan segítsetek egymáson. Kérdező: komolyan dobnád ahelyett,hogy segítenél neki? Igen,komoly problémái lehetnek,hogy ennyi idősen vagdosta/vagdossa magát. Igen,nem normális. De lehet rajta segíteni egy megértő társsal pláne! Lehet nem lesz egyszerű menet,ha erre nem vagy képes,tényleg szakíts vele, miatta, nem miattad! Én még 25 évesen is vagdostam magam,de a párom másfél éve velem van, és mindig segít,mellettem áll, és így lassan,de biztosan kezdem elhagyni. (gyakorlatilag hónapok óta nem vágtam meg magam). És ehhez elég volt annyi,hogy megbízzak benne, ő is bennem és minden problémámat megbeszéljem vele. Mert a társam, a párom. És ha szeret, nem megijed és elhagy,nem menekül,hanem próbál segíteni! Nagyon sokat ér egy társ ilyen esetekben. A lényeg,hogy képes vagy-e erre. Ha nem,akkor szakíts. Ha pedig akarod ezt a lányt,akkor támogasd, segíts neki és hallgasd meg ha bajban van.

26/L

2015. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, csak még nem tudom, bízhatok-e benne annyira, hogy elmondjam neki.
2015. jan. 13. 22:35
 15/21 anonim ***** válasza:

#10: hogyhogy nem veszi észre magától?

Biztos voltam benne, hogy te vagy a lány.

2015. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mert nem hagyom, hogy lássa.
2015. jan. 13. 22:39
 17/21 A kérdező kommentje:
szinte nem látszik semmi, mindig máshol csináltam, így nem maradnak hegek
2015. jan. 13. 22:39
 18/21 anonim ***** válasza:
#13: a mentális probléma szakembert igényel, nem mindenki képes a nyakába venni egy ilyen kapcsolatot. Ez azért nem csak annyi, hogy egy bevásárlókosarat kell segíteni cipelni.
2015. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
nem foglalkoznék vele mert aki idióta az idióta is marad.
2015. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha elmondod neki, akkor a kiváltó okokról is beszélj, és találjatok megoldást arra, hogy ezek az okok a közös jövőtökben ne forduljanak elő.
2015. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!