Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esély rá, hogy barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély rá, hogy barátságból kapcsolat legyen később?

Figyelt kérdés
A szituáció az hogy jó baráti kapcsolatban vagyunk egymással, rengeteget beszéltünk találkoztunk tavasz óta és egyszer leültem vele, hogy elmondjam neki az érzéseim. Ez megtörtént, de úgy egyeztünk meg, hogy barátok maradunk továbbra is. Ez a mai napig is így van. Az lenne a kérdésem inkább, hogy később évek múlva akár lehetne párkapcsolat belőle? Nagyon sok közös van bennünk, egyforma gondolkodásúak vagyunk, érett gondolkodású lány és ez személy szerint bejön nekem. Vagy inkább hagyjam úgyis megmondta nekem és ne reménykedjek még a későbbiekben sem.
2015. jan. 14. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Simán lehet. Általában barátságból születek a legtartósabb kapcsolatok. Bárki bármit mond... Mindenki változik ne add fel.:D
2015. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
születnek
2015. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért bizonytalan vagyok kicsit mert egyszer már említettem neki
2015. jan. 14. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen,de nem javasolnám, főleg ha régóta tart!!!

Ha már egyszer szint vallottál az érzéseidről és nem lett eredménye akkor ne erőltesd a dolgot....saját magaddal szúrsz ki, de nagyon!!!

Akkor működhetne a dolog, ha a hölgyemény lépne feléd, de ettől is óvnálak, mert ez többnyire szakítás után szokott megtörténni és nagyon hálátlan szerep tud lenni!!!

Sok csinos lány van...ne ragadjál le egynél..... :)

37F

2015. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem és tudom az is átfutott az agyamon, de előző válaszadók mást mondtad, még kíváncsi vagyok rá ki mit válaszol
2015. jan. 14. 17:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy az első válaszolók nem olvasták végig a kiegészítést
2015. jan. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!