Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a kapcsolatunknak a "túlélésre"?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendbe volt. 2 hétig nem tudtunk találkozni.

A hét elején barátnőm mondta hogy nem gondolom kicsit monotonnak a kapcsolatunknak. De, változtassunk.


Másnap ismét egy problémával jött, hogy szeret, nagyon, de meg kell oldanunk közösön az adódott problémát, ami benne megfogalmazódott.


Következő nap már odáig jutott, hogy átgondolta az egész kapcsolatunkat és azt mondja nem érzi azt mint az elején, és lehet akkor sem érzett semmit (EZ NEM IGAZ!)

És már szóba került a szakítás is. Nem történt meg, de most olyan bizonytalan helyzetben vagyunk.


Én bennem egy világ omlott össze, mert azt hittem minden rendben van. Ha monoton, azt fel lehet simán dobi, lehet változtatni. Ha már nem érzi az elején létrejött ,,rózsaszín ködöt", ez szerintem természetes, nem tart a szerelem örökké.


Én megszeretném ezt megoldani vele, közösen. Csak elbizonytalanodtam, összezavarodtam hogy ő akarja-e.

Nagyon fáj a lelkem már napok óta, ő az első olyan az életemben akiért hajlandó voltam kapcsolatba kezdeni.


Szerintetek tudunk ezen a kapcsolaton javítani, vagy fogadjam el. De én bele fogok pusztulni olyan szerelmes vagyok! Pont a tetőponton akarjuk, hogy vége legyen? :(


Lehet hogy csak azért bizonytalan ebben, mert elég régóta nem találkoztunk? (Sajnos nem tudunk sűrűn)


Én hajlandó vagyok változtatni, magamon is. Megbeszélnék és megoldanék mindent, ami csak az erőmből telik, és a szerelmemből.



2014. dec. 6. 16:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Szünetelni érdemes, hogy mindkettőnk foglalkozzon kicsit magával, gondolja át, mérlegeljen?


Sok pár szakít karácsonyi időszakban, ez a tapasztalatom. :( Az emberekkel ilyenkor mi van?

2014. dec. 6. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2014. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Augusztus óta, és 18 F 18 L


Tudom... mondják ilyen korban hagyjuk, lesz másik. De senki nem érti meg hogy nem kell más! AZ NEM Ő!

2014. dec. 6. 23:12
 4/7 A kérdező kommentje:

Fáj a szívem, fáj a lelkem.

Én harcolok érte, én kitartok.

De nem tudom ezt értékeli-e, és ő is hajlandó folytatni :(

Találkozni meg lehet csak sz ünnepekkor tudunk. Addig meg lehet már annyira elhidegül.

2014. dec. 7. 14:09
 5/7 Kim Bo Mao ***** válasza:

Szia! Szerintem nem szüneteltetni kéne a kapcsolatotokat, hanem valahogy legalább egy időre többet kéne összejárnotok, beszélgetni. Távkapcsolatban ha hosszabb ideig fent áll a felek eltávolodhatnak egymástól, úgymond külön "fejlődnek" tovább, és a végén úgy érzik már nem az az ember a párjuk, mint akibe beleszerettek. Meg kell beszélni a problémákat, az apró történéseket, hogy mi történt vele/veled aznap stb. A rossz dolgokat is...

Persze nem tudom milyen vagy és milyen Ő, az jó, hogy jelzi az érzéseit, csak talán túl "későn". Nekem gyanús az a kijelentés, hogy talán az elején sem érzett semmit.

Lehet, hogy a környezetében van valaki akivel jobban kezdi érezni magát, mint veled (mert pl.: lehet többször van ott neki, mint te). Ezzel nem azt mondom, hogy megcsal, csak lehet, hogy valaki nagyobb "támaszt"/vígaszt nyújt neki a 7köznapokban. Beszélgessetek el az érzéseitekről a terveitekről. 18 éves kor egyébként azért nehéz a párok számára, mert többnyire ilyenkor lépnek ki a nagyvilágba (érettségi vége), és ha egyetemre megy/jár akkor azért, ha dolgozik azért. Ilyenkor az ember rengeteget változik, és ha nem hagytok 1másra elég időt, akkor könnyen "külön" megváltoztok (és nem együtt)...

Remélem tudtam valamelyest segíteni.

2014. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen. :) Szerintem is ez a baj, gyakrabban kellene találkoznunk. :)

Most hétvégén megkeresett engem, és azt mondta, hogy hülyeségeket beszélt, ő sem tudja mit akart ezzel... és hogy ne haragudjak rá ezért. Átgondolta, és szeretné velem folytatni.


Először mikor kaptam egy üzenetet hogy beszélnünk kell.. Na mondom, vége, biztos.


De felhívott szombaton és mondta, hogy átgondolta, szó szerint kiugrottam a székből, mert a legrosszabra számítottam! :)


És örülne, ha néha néha, ha lehet oldani, hét közben is találkozzunk akár 1 órácskára is.

2014. dec. 15. 13:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki tudja ez meddig tart... :( :)
2014. dec. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!