Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ilyen gond van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ilyen gond van a párommal?

Figyelt kérdés

A pàrom nagyon jószívú,kedves,okos,figyelmes,mindent megad nekem amire vàgyom,jól megvagyunk ritkàn veszekszünk.

De van egy dolog ami engem nagyon zavar: sajnos drogozik. Nem túl gyakran és nem durva dolgokkal,de engem maga a tudat akkor is zavar. Gondoltam már szakítàsra,de nem tudom megtenni mert nagyon szeretem.

Fogalmam sincs hogy mit csinàljak.

Légyszi segítsetek!

21/L


2015. jan. 14. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azt írta "nem túl gyakran". Ez alapján szó sincs itt drogosról. Meg leszokásra sincs szükség, elég ha úgy dönt, hogy ezután alkalmanként sem.
2015. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen pasim, hogy csak alkalmanként... megígérte hogy leszokik, és egyre keményebben kezdte nyomni. Volt hogy elájult, és én virrasztottam mellette egész éjjel és figyeltem él-e még. Reggel meg én lettem leba.szva. Ezek után ott is hagytam... ennyit arról, hogy alkalmanként...
2015. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A fű nagyon elbutit...komolyan.
2015. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég sokat kell szívni. Nem egy füves ismerősöm van, az összes közül csak kettőn látszik a hosszútávú hatás, de ők napi 2-3 cigit szívnak el már évek óta.
2015. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele,mondtam neki hogy zavar és abba kéne hagynia. De azt mondta hogy nem fog ártani neki,sőt néha jó amikor nagyon ideges,szóval nem fogja abbahagyni.
2015. jan. 14. 13:15
 16/22 anonim ***** válasza:
21 évesen ne maradj egy drogos mellett. Ha nem hajlandó a kedvedért abbahagyni, szakíts vele. Nem tudhatod, hogy hová fog fajulni a dolog. Nemcsak a saját, hanem a te életedet is tönkre fogja tenni.
2015. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki, hogy a kettőtök jövőjét el is felejtheti, mert nem fogsz egy olyannal élni, családot alapítani, aki drogra veri el a pénzt.
2015. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor megigérné hogy abbahagyja mert nem akarna elveszíteni és csinàlná a hàtam mögött.
2015. jan. 14. 13:31
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki, hogy ne csinálja?
2015. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bírd jobb belátásra. Sok hátránya lehet még belőle, pl. ha szakítasz vele, ha elmegy állásinterjúra, ahol drogtesztet csinálnak, ha elkapják a rendőrök, stbstb. Ha meg csinálná a hátad mögött továbbra is, az azt jelenti, hogy függő, nem alkalmi drog használó.
2015. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!