Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem h sose fogok találni egy hozzám illő lányt. Igazából eddig 3 párkapcsolatom volt, ebből 1 komolyabb volt, de sosem éreztem azt h fontos lennék. Az utolsó kapcsolatom kb 2 éve ért véget azóta nem igazán sikerült összejönnöm senkivel, beszéltem néhány lánnyal de valahogy úgy vettem észre h nem igazán érdeklem őket, és bennük sem volt semmi ami igazán megfogott volna, pedig elég beszédes, kedves, vicces vagyok, külsőre sem tartom magam rondának. Eddig nem igazán sikerült olyan lányt találnom akit tényleg érdeklek, aki foglalkozik velem, kimutatja az érzéseit, nem csak én törődök vele ha nem ez az egész kölcsönös. Velem van a baj és én vagyok túlságosan is szeretetéhes, vagy nem létezik ilyen lány? 18/f
2014. dec. 27. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy van csak nem veszed eszre...
2014. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan embert találni,aki képes értékelni,baromi nehéz manapság,ebben a felszínes világban.Ahogy múlnak az évek,a feladat egyre nehezebbé válik,de azért nem kell feladnod,mert nem reménytelen.Még előtted az Élet.
2014. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Froncsi ***** válasza:
Amikor ellolvastam az elejét, azt hittem legalább 25-30 lehetsz. 18 évesen ez még messze nincs lejátszva, ráadásul nem tudom a barátnőid milyen idősek voltak, de ez a korosztály rendszeresen még ki akarja élni magát, ritka olyat találni, aki már ekkor megkomolyodott és képes az ilyen igényeket kielégíteni
2014. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!