Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy valami történne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy valami történne az úton. Mit csináljak? Ebből lehet gond?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm volt barátjával 60 napot leszünk kettesben. Vagyis nem szó szerint kettesben, mert a szüleink is velünk lesznek, de náluk ez annyit tesz, hogy egy héten mondjuk 3-szor együtt vacsorázunk, amúgy azt csinálunk, amit akarunk, amíg nem hozzuk kellemetlen helyzetbe magunkat mások előtt és nem csinálunk olyat, amiből nekik bajuk lenne. Ez ilyen kimondatlan egyezség.

A baj az, hogy úgy volt, a legjobb barátnőm is velem lesz, csak aztán ő bizonyos dolgok miatt nem jöhet.

De mivel az én családom nagyon jóban van az ő volt barátja családjával, együtt utazunk. És én vonzódom a fiúhoz már régóta, elég sokat is beszélgetünk (Facebookon "csak" 60.000 üzenetünk van) és ugye a szüleink is jóban vannak.

Ráadásul annyira vicces, udvarias, kedves, helyes, odavagyok érte. Tavaly a Szigetre ketten mentünk és ott megcsókolt, de akkor még együtt voltak a barátnőmmel és megbeszéltük, hogy ez így nem jó, hiba volt, stb, de én azóta is csak arra az éjszakára gondolok.


Most pedig ott leszünk és félek hogy esetleg történne valami.


Mihez kezdjek?


2015. jan. 9. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
jah meg egy féreg aki iylet csinál hogy a barátnője barátnőjét csókolgatja ez neked a normális viselkedés kis rib_anc vagy
2015. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"A kísértéstől csak úgy szabadulhatunk meg, ha engedünk neki." Oscar Wilde
2015. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszadó:

Köszönöm a hasznos választ, igazán sokat segítettél vele!

Legalább írnál helyesen és használnál írásjeleket...


Második válaszadó:

Már engedtem a kísértésnek és csak rosszabb lett a helyzet sajnos.

2015. jan. 9. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
mivan te is nyelvtan tanár vagy? :D
2015. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tanár, 17 éves vagyok, de borzasztóan zavar, amikor valaki helytelenül, összefüggéstelenül ír.
2015. jan. 9. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
na ha ennyire okosnak tartod magad akkor mért viselkedsz riba_ncként akkor tudnod kéne hogy a barátnőd pasija/volt pasija tabu legalábbis normális értékrend szerint
2015. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha volt pasi.. és a barátnőd már túl lépett a dolgon, miért ne?


mondjuk, még mielőtt bármi is lenne, esetleg kérdezd meg a barátnődet, h túl van -e rajta, és h zavarná-e, ha neked tetszene.

2015. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fujj de utálom az ilyen k*rv*k*t...Hogy tudtál vele csókolózni mikor a barátnőd pasija volt ??
2015. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!