Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan évek után még lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan évek után még lehetséges a szex egy kapcsolatban? Miután látod a hülye és idegesítő szokásait is?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy... semmi kedvem hozzá. Kentem a sulira, meg a családi dolgokra, de arra sem lehet a végtelenségig.

2015. jan. 14. 17:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ja amúgy tudni kell, hogy nem vagyok házasság-párti. Voltaképpen bármelyik pasi álma lehetnék ezzel a hozzáállásommal :D

Sokáig hozzá akartam menni, akkor ő ódzkodott tőle, aztán szépen lassan "ráneveltem" magam arra, hogy okés, nem vesz komolyan. Közben meg komolyan vett, csak nem tudott a semmibe beletervezni. De most mindketten fejezzük a sulit, ő már munkát is kapott, mondta, hogyha terhes lennék, jöhetne a baba, de most meg én érzem úgy, hogy nekem nem kell... lányok, remélem, ti jobban értitek a kusza gondolataimat, érzéseimet... hiába, mi már csak ilyenek vagyunk :)

2015. jan. 14. 22:38
 12/20 anonim ***** válasza:

4es válaszolónak igaza van. Egyáltalán van értelme? Úgyérzem te vagy a ludas a szex dologban,gondolom a párod szeretne veled együtt lenni. Két dolgot tehetsz 1:ha valóban olyan rendes inteligens pasi akkor megpróbálod megtartani. És más vizekre terelni a sexualitást.

2: mivel a szex a vonzalomnak a szeretetnek egyfajta beteljesülése, és te nem érzel iránta ilyen vágyat akkor feleslegesen húzod az idejét hagyd elmenni.

2015. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De kötődés meg szeretet van, de 4 év után képtelen vagyok rá felizgulni, amikor már milliószor volt bennem a farka :)
2015. jan. 14. 22:50
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es ott a pont!
2015. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párt, ahol a nő egyszerűen nem kívánja a szexet. Jól megvannak, szeretik egymást, srác rendes, nem csalná meg, de szenved, mint a kutya. Nézni is rossz. Szerintem semmi köze ennek a kiéléshez amúgy. Ha több pasival lettél volna, akkor is ugyanez lett volna. Próbáld megbeszélni vele, és hagyd, hogy ő döntsön, hogy neki ez így fog-e menni. Őszintén elmondhatod, hogy nem kívánod már úgy a szexet, mint az elején, nem kell hantázni, hogy rendesen tudjon dönteni.
2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ez nekem furcsa mert az elején lépten-nyomon.... most meg... meg ő az a fordított, ő az elején nem akarta és később jött bele, pedig nem volt már szűz. Én meg mint a normális emberek, az elején nagyon, aztán kevésbé.
2015. jan. 15. 17:43
 17/20 anonim ***** válasza:

Olyan volt mint az öcsém, ő sem feküdt le a barátnőjével sokáig kis ari :) Kíváncsi vagyok most hogy "belejött" a pasid te meg óckodsz a vele való szextől meddig bírja :)

Azon elgondolkoztál már, hogy más pasival menne-e?

2015. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem megy magától, kérdező. Egy hervadékony dísznövény az, amit naponta gondozni, ápolni kell, hogy évtizedek múltán is éljen, és virágozzon. Azt hiszem, ezt már bszhatod. Tanulj az esetből, s ha még egy esélyt kapsz, ügyelj jobban.
2015. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Miután látod a hülye és idegesítő szokásait is?"

-érdekelnének ezek a szokások?


Az hogy miért nem kívánod szerintem nem fontos.

tegyél fel magadnak párkérdést:

-meddig fogod kibírni szex nélkül?

-szerinted ő meddig bírja ki?

-mit fogsz tenni ha jön valaki aki tetszik neked, aki iránt ismét szexuális vágyat érzel ami meglehetősen erős lesz xx idő után? Megcsalod? Ezt érdemli?

-végül amit a 17es válasz adó nagyon helyesen feltett a legfontosabb :hogy érzed más pasival -legyen akárki aki jelen pillanatban tetszik neked- menne a szex?

2015. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
jelentem: sikerült! múltkor nagyon jót szexeltünk :)
2015. jan. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!