Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért léteznek olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek olyan emberek, akik nem érdemlik meg, hogy szeretve legyenek? Az ilyen az mit kezdjen magával?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.
2015. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy nem érdemled meg??? Ki mondta? Miért?
2015. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rondának születtem, szóval soha senki sem tud majd szeretni.
2015. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt ki állapitja meg? Az egyéni sértetség eléggé szubjektiv, szelektiv.

A hiba, jótett aránya 1 : 9 , akkor lehet nem engedi észre venni a jó dolgokat.

2015. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudjátok ha valaki arra mondja ezt akit annak idején szeretet, szerelmes volt belé ...

Akkor saját magát is szemen köpi ezzel!

2015. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3as, amíg magadat nem tanulod meg szeretni, addig nagy valószínűséggel más sem fog.
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert csúnya vagyok, mert gusztusa nem lenne hozzám senkinek, akinek meg igen, annak meg csak szex.
2015. jan. 14. 19:03
 8/8 vorarlberna ***** válasza:
Tanolj, töröld FB, install WOW, dolgozz és élj, kakikál le mindenkit. A többi jön magátol, ne görcsölj.
2015. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!