Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan nők is, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gordon Freeman kérdése:

Léteznek olyan nők is, akik kedvelik a harmincas, nem magabiztos és néha döntésképtelen pasikat is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem te se ülnél be egy olyan kocsiba, ami bármelyik pillanatban felrobbanhat.


17/L

2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2014. dec. 30. 15:43
 3/22 anonim ***** válasza:
biztosan:3:DDDDDDDDDDD
2014. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#1 Te milyen bölcs vagy... :D
2014. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

"nem magabiztos és néha döntésképtelen pasikat"


Kortól függetlenül SENKI NEM SZERETI EZT!


Sajnos!


Csak azt ha mindig "betonkemény" döntéseid vannak - és akár fejjel szántod fel a betont, mert belerohantál egy olyan hülyeségbe aminek se érteme se haszna nincs, de hát ez annyir férfias.

2014. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Half Life imádtam. :D Kár, hogy nincs folytatása még.

Amúgy szeretem a 30-as férfiakat, de párkapcsolaton belül azért tudja, hogy mit akar. És szerintem ezt egy férfi is elvárja egy nőtől, hogy ne legyen folyton bizonytalan. Ilyen születik egy csomó kombinálás a fejben majd következnek a veszekedések. Veszekedést pedig nem szeressem.

2014. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Én csak a Telenorosokat szeretem.

Egy Vodafone-os.

2014. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a két dolog pont, hogy nem jó párosítás.

Nem szeretem a megbízhatatlan embereket!

A másik meg, hogy egy harmincas éveiben járó férfi ne legyen már döntésképtelen.


Én az alapján választok magamnak pasit, akiben látom a férfiasságot. Na már most ez a két tulajdonság, amiket fölsoroltál abszolút nem vall egy olyan emberre, akivel én bármit is szeretnék kezdeni hosszútávon.

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogyha nem vagy magabiztos, és döntésképtelen is vagy, akkor mégis, ha a kapcsolatban jön egy olyan helyzet, ami nagy felelősséggel jár, akkor mit fogsz csinálni? Megtorpansz, leblokkolsz? Fejet a homokba, mint a strucc? Egy ilyen pasira (igen, helyesen írtad, mert az ilyen nem férfi) szerinted egy nő fel fog nézni?


A változtatás joga a kezedben van. Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e így élni tovább, vagy a sarkadra állsz, és elkezded keresni mindennek az okát, és azt, hogyan lábalhatsz ki ebből a nyakig érő szarból.


17/L

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan léteznek. :) Vannak olyan nők, akik kifejezetten szeretnek anyáskodni egy bizonytalan férfi felett, mások meg egyenesen elvárják, hogy mindig mindenről ők dönthessenek, kezdve azzal, hogy az idén hol fogtok nyaralni, mi legyen a vacsora, hová vigyétek a gyereket iskolába, milyen öltönyt vegyél fel a 10 éves érettségi találkozódra és így tovább. :D Az ilyen nőknek meg kifejezetten ilyen pasi kell. ;)


De szerintem a legtöbb nő - köztük én is - szeretne felnézni a párjára, ezért sokkal szívesebben választanak határozott férfiakat, akik céltudatosak, magabiztosak és mindig tudják, mit akarnak, illetve hogy azt hogyan érhetik el.


Ettől függetlenül nyilván van példa az ellenkezőjére is. ;)

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!