Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi, most már tényleg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi, most már tényleg itt kell vége lennie igaz?

Figyelt kérdés

Barátnőmet már 13 hete! nem láttam! Távkapcsolat, végig hitegetett, na még egy kicsit várj, mert most nagyon nehéz az életem, na még egy kicsit! Úgy volt, most hétvégén találkozunk, de most facebookon két napja megint semmi, annyit írt, nincs kedvem veled beszélgetni szia... egyébként nem is olyan sok kb 145km van köztünk...

Tiltottam a p*csába, már így is túl sokat vártam nem :D?

Olyan sz*rul érzem magam, és akkor smsbe még ő fog majd fröcsögni, hogy egy fa*z vagyok...


2015. jan. 14. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolytalan.
2015. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, majd sms-ben alkalmazza a lelki terrort, de ne dőlj be majd!

Ne írj vissza, hátha észreveszi magát.

2015. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesek vagytok? Netán 15? :DD Gyerekeeees!
2015. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez konkrétan elmebetegnek tűnik a leírás alapján, úgyhogy sokat nem veszthettél.
2015. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 hete nem láttad.Ő már nem barátnő kategória.
2015. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki így viselkedik, azzal nincs értelme folytatni, az egésznek már nagyon régóta nincs semmi értelme... De persze én vagyok a szemétláda.... Tény 6 hét után már elfogyott a türelmem, egyre több vita jött emiatt, és megromlott az addigi jó kapcsolatunk, de csak mert istenért se akart találkozni...
2015. jan. 14. 21:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a vicc én 25 vagyok a lány 18, igen kb mintha 13 lenne azon a szinten van a kiscsaj, nagyon meggyűlöltem....
2015. jan. 14. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Már régóta más kefélte.
2015. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Keress olyat, akit tényleg érdekelsz.

Ha meg pattog, akkor megmondod neki, hogy eddig tudtál rá várni, ha eddig nem kellettél neki, most már ne pattogjon.

2015. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
távkapcsnál sztem sokszor van ez a félrekefélés dolog, talán én vagyok az egyetlen hülye, aki nem. :D
2015. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!