Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zűrös ügy. A helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zűrös ügy. A helyzet adott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vázolom a témát.


Vagyok én. Egy 21 éves fiú.

Van egy lány és van még egy lány és még egy lány.


Elmagyarázom.


Összejöttem egy lánnyal, minden jól alakult volna, csak magam alatt vágtam a fát és elrontottam. Nagyon megbántottam, és megharagudott rám, plusz a volt barátja is bezavar a képbe, mert ostromolja, és mivel szemét voltam, így elgondolkozott, hogy, mi lenen ha, esetleg visszafogadná őt, mivel én tapló bunkó voltam vele. Ezért kért tőlem gondolkodási időt, tudni kell, hogy ezzel a lánnyal nagyon jól éreztem magam, míg el nem b**tam, soha nem éreztem még ilyet, ilyen szabadságot, ilyen szeretetet, ilyen szerelmet, elsöprő volt. De csak volt, most gondolkodik és várom a válaszát.


Időközben, bejött a képbe egy másik lány, akivel találkozgatok, de semmi nincs köztünk, el is mondtam neki, hogy várok egy lány válaszára, mert eléggé kikészített a helyzet és nagyon hiányzik. Ezt ő tudomásul vette és tiszteletben tartja a döntésemet, mármint azt, hogy nem akarok tőle semmit. De ez nem igaz, mert olyan személyisége van, igaz, nem lehetek önmagam vele, és az is igaz, hogy nem érzem magam olyan jól mint azzal akit elvadítottam magamtól, de nagyon könnyen beletudnék szeretni. Épp írtam neki, hogy nem szeretnék találkozni vele, addíg míg a másik lány nem dönt, mert belészeretek és akkor lőttek az egésznek.


De időközben felétünt egy harmadik lány is. Ő is egy elég furcsa eset. Igaz, a három közül ő a legszebb, de ne mcsak kívűl, tudom, szépség relatív, elvont, de annyira jól néz ki, gyönyörű és belsőre is nagyon szimpatikus, nagyon furcsa, hogy feltünően gyönyörű, de nincs elszállva magától és tudja, hogy hol a helye és várja az érzelmes fiút, aki szereti, nem pedig a bunkó állatot. De ő nagyon messze lakik tőlem.



Nos........a kérdésem.



mit tegyek?


ha megvárom az első lány vűálaszát, akit a legjobban szerteek, aki után sóvárgok, de ha nemet mondd és végleg szakít, akkor ott lesz az, hogy összejövök a másik lánnyal, akivel nem érzem magam olyan jól, de itt jön egy kis bökenő, ez a két lány a legjobb barátnők, és mindig együtt vanak, ne kérdezzétek, hogy hoztam össze, mert nem tudom, nem szándékos volt. De eddig titokban tudtam tartani, mert egyiküjük sem láétott eddig a másikal. De ha esetleg igent mondd, akkor előbb utóbb kiderül ez, de ha nemet, akkor összejövök a másikkal...tehát....mindeképp szopni fogok.


Így maradt a harmadik lány, aki az ország másik felében van.



De ha a szívem mélyére nézek, én az első lánnyal szeretnék lenni. MErt nagyon szeretem, mindig vágyakozok utána. Szeretem.


De ha nem békül ki velem, akkor...jön a másik lány, és ha esetleg nem is lenen baj, hogy legjobb barátnők, ott van az is, hogy ha találkozok mondjuk az egyikkel, akkor ott lesz a másik is, hisz legjobb barátnők, és akkor ő ott lenne és csak vágyakoznék utána, és nem lennének tiszat érzéseim a másik lány iránt. Remélem tudtatok követni, bocsi, csak nagyon összevagyok zavarodva...még nem volt ilyen hülye helyzetben ráészem.


Plusz ot van haramadik lány is, akiért utaznom keleen kb 3-4 órát..ah vele jövök össze.


kérdés, mit tegyek????


bocsi a helyesírásért...nincs idegrendszerem most javítgatni. -.-


2015. jan. 14. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A harmadik lany email cimet add meg nekem, es ezzel megkonnyitem neked mar csak 2-bol kell valasztando:)
2015. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy kibéküljön veled az első lány, udvarolj neki megint.
2015. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BulmaSwan ***** válasza:
A barátnőket ne szakítsd szét szerintem. Megvárhatod az 1-es lány válaszát. A 2-est mindenképp hagyd mivel legjobb barátnők az 1-el. A 3-as meg elég messze van, de ha neked megérné utazni érte, meg ritkábban találkozni, akkor szerintem nincs akadálya.
2015. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3. lányban magamra ismertem...
2015. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
harmadik lányt javaslom!
2015. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

No igen, köszönöm az eddigi válaszokat. :))


A legjobb az lenne, hogy ha az első megbocsájtana és újra minden a régi lenne.

De az a baj, hogy ezzel a 2. lánnyal olyan furcsa....olyan esetlen, olyan magányos, olyan kis szerény, visszafogott, ilyen kis... hogy irjam le, olyan cuki kis védelmezni való...és aki szeret, ő nem beszélget más fiúkkal, és nem is ismerkedik, ő ilyen..kis egynek él és egynek adja magát. És ő is szép nagyon hosszú haja van és olyan finom, tök jó fogni a haját. És olyan szép a szeme is.

Csak, hogy nem lehetek vele önmagam, mindig vissza kell fognom magam, mert ő más....lelki eredetű problémája van...na most jól belemegyek ebbe. :(( tehát neki egy biztos pont kellene. És nagyon ragaszkodó.


Attól tartok, hogy ha kibékül velem az 1. megmarad bennem ez....ez a 2-es nagyon furcsa....ne értsetek félre, nem vagyok mákvirág lelkületű homár...de ma sírtam érte...meg azért is mert folyton kétségek között hagyom. És igen..........ha a szívemre hallgatok ezzel a lánnyal lennék, mert mindig is védeni akartam, mindig is bennem volt az, hogy egy olyan barátnőm legyen akit megvédhetek, aki mellett férfi lehetek.


Igaz az 1-es az nem ilyen....az....teljesen más....nem akarom, hogy a 2-est valaki kihasználja, mert összetörne. Megakarom védeni őt, de magamnak is jót akarok. -.-

Anyám...miit csinálok????


és a harmadikról nem is beszéltem...aki egy bomba csaj...de valami szemet gyönyörködtető...és olyan más..mint a többi. Igényli a gyengédséget...nem az ilyen bunkóság jön be neki és teljesen meglepett ezzel.



nem tudom mit tegyek. Akarom az 1-est...védeni akarom a 2-est és kíváncsi vagyok a 3-ra. :(( -.- szörnyű vagyok. :'(

2015. jan. 15. 00:06
 7/10 A kérdező kommentje:

és a 2-es..már szólt nekem, hogy mi van velem..mert hiába, nem tudom leplezni magam.

és irta is, hogy neki olyan fiú kell aki megvédi, aki gyengéden bánik vele, aki nem durva..aki ölelgeti és puszilgatja és fogják a kezét..mert egyedül ő elveszik.


és várja, hogy tegyem meg ezeket...én meg csak nézek a találkozáskor...és gondolkozok..megtegyem vagy várjak az 1-re?


és nem bírom már...kikészültem idegileg ezalatt a másfél hét alatt. :(( bárcsak soha ne ismertem meg volna senkit se inkább..........

2015. jan. 15. 00:12
 8/10 Fish1 ***** válasza:

Ha az 1-es vissza akarja fogadni a volt pasiját, akkor annak normál esetben nem az az oka, hogy te megbántottad, hanem az, hogy még szereti. Ha meg szereti, akkor a veled való kapcsolata nem lesz komoly. Ha zizi a csaj, akkor meg csak "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon fogadja vissza az exét, ez megint csak őt minősíti.

Azt írod, a 2-es mellett nem lehetsz az, aki. Gondolj bele, hogy hosszú távon milyen érzés lenne neked folyamatosan megfelelni neki. Szerintem tré, előbb-utóbb rámenne az egész kapcsolat. A megfelelési kényszer meg hozza magával a megalkuvást. Az, hogy sajnálnád, ha valaki átverné, egy olyan dolog, hogy sajnálatból ne legyél együtt senkivel. Ha hibázik, mert hagyja magát átverni, akkor majd tanul belőle. Minden ember pofára esik nem egyszer, mégse hal bele. Ezen kívül, ha összejössz vele, lehet, hogy az 1-es és 2-es egymásnak ugrik. De te sem fogsz feltűnni jó színben, ha egyik se tud a másikról. Simán benne van a 2 szék közül a pad alá szitu.

Ebben a szituban még a 3-as a legtisztább pálya, az már más kérdés, hogy mennyire bírnátok a távkapcsolatot.

2015. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A leírtak alapján az első buta és éretlen, a másodikról meg szerintem már te is lemondtál. Szóval a 3. vagy egyik sem.
2015. jan. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

és végül...........egyedül maradtam.

tudtam, hogy szopni fogok, de ennyire...azért erre nem számitottam. :-( :((((

2015. jan. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!