Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmondjam neki, hogy mi a helyzet? Egyáltalán a pasik mit szólnak egy ilyen női testhez?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akivel 2 hónapja vagyok együtt.Már másodszorra hív fürdőzni,de én mindig lemondom.

Egyszerűen undorodom a testemtől!173 centi vagyok és 70 kiló.A felsőtestem vékony,kicsi a mellem,az arcom is vékony,a csípőm és a derekam széles,amivel nincs gondom,de a fenekem és a combom kegyetlenül ronda és nagy.Tele van a comból és a fenekem striákkal,narancsbőrrel,nincs rajtam semmi izom és a combom hátsó részén a bőr meg van ereszkedve.Nem akarom mutogatni magam a páromnak,sem pedig a többi fürdőzőnek.Az újévi fogadalmam is az,hogy lefogyjak legalább 10 kilót és sokat izmosodjak.A párom viszont szerintem most legutóbb megsértődött,mert nem mondtam el neki,hogy miért nem akarok vele menni fürdőzni.


2014. dec. 25. 21:46
 1/3 RRR ***** válasza:

mond el

az a tiszta

és tuti nem érdekli ilyen marhaság,ha veled van

2014. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló kaliberű vagyok mint te. Nagyon szeretek fürdeni de persze időnként én is szégyenlős vagyok.

Vettem egy olyan fürdőruhát ami tartja a formáját. Szóval ha vizes lesz sem lapul be a mellnél és rendesen rásimul a formájára, nem áll el tőle. Az alsó részhez nadrágot választottam hogy ne látszódjon a narancsbőr és ennyi. Nem volt túl drága mulatság, kínai áruházban bogarásztam magamnak ilyet. Szerintem ez rengeteget számít hogy megtaláld magadnak a megfelelő darabot, csak szánj rá egy kis időt.Aztán mellette mehet a sport persze.

Ha nagyon el akarok bújni, viszek magammal törölközőt és abba belebugyolálom magam ha kimászom a medencéből. A víz alatt meg úgysem látszik semmi :). Ne parázd túl a dolgot.

2014. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a derekadra kötsz egy furdokendőt és megoldva
2014. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!