Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék vele megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele megint "összemelegedni"?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, és tudom tudom hogy ő is belém. De sajnos van egy hülye barátnője aki lebeszélte arról, hogy mi ketten járjunk.Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit csináljak.

Hogyan hódítani vissza?


2015. jan. 15. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a csajt, ha ennyire manipulálható, semmi jó nem sülne ki belőle.

Amúgy annyit tehetsz, hogy találkoztok beszélgetek és megcsókolod. Ha meg nem akar találkozni akkor küldd el a francba.

2015. jan. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon fontos ez a lány és szeretném ha együtt lennénk
2015. jan. 15. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
jobban jársz, ha most lemondasz róla, mert később rosszabb lehet
2015. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!