Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Fél év után a pasim kijelentette, hogy minden oké köztünk de a szex nem az igazi, hagyjuk rá. Nem ellenkeztem, hisz nekem is ez volt a meglátásom. Nem igazán tudott eljuttatni a csúcsra. (de úgy adta elő mintha én lennék a béna)Elmondtam hogy én hogy szeretném, meg hogy rajta nem láttam azt a szenvedélyt, inkább csak azt az "essünk túl rajta" dolgot. Így a részemről elég nehéz élvezni.

Utána napokig keresett telefonon,érdeklődött utánam ...a lényeg hogy folytatjuk,... gondoltam kap még egy esélyt a dolog, hátha változik vmi. Most az van, hogy 1 hónapja már nem szexeltünk, de hajlandóságot sem látok részéről hogy akarna/akarná!

Akkor most mi van??!!

... volt hogy mondott olyat is, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Akkor mégis mire jó ez?? Hogy keres, elhív magához, együtt alszunk, főzünk stb


2015. jan. 15. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar egyedül lenni.
2015. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme! Együtt aludni mással is tudsz, sőt még a szex is működne!
2015. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megszokás, megszokta, hogy ott vagy. De ez így nem párkapcsolat, csak lakótársi együttélés, kb..
2015. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, mintha mondott volna ilyet, hogy nem szeret egyedül.

Másfelől, ha tényleg így van,hívja el a barátait és nem lesz egyedül!

Egyszer velem is előfordult, hogy nem akartam egyedül lenni, de az úgy nézett ki hogy csak szexeltünk.

Akkor minek "tart" maga mellett??Ha még szex sincs??

De már irtóra ki vagyok éhezve :) ... de félek kezdeményezni, mert mi van ha nem akar?! :O

2015. jan. 15. 08:33
 5/6 A kérdező kommentje:

3- pont ez jutott eszembe tegnap, ... mint a lakótársak! ppfff


Mostmár az lesz, hogy nem fogok elmenni ha elhív magához!

2015. jan. 15. 09:04
 6/6 Noren1989 ***** válasza:

Gyere át, megoldjuk okosba, úgy nyalok, mint Lassie ;)

25/F

Am semmi értelme, ahogy egyes mondta, nem akar egyedül maradni.

2015. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!