Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, fordult már elő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, fordult már elő veletek, hogy már rá kellett szólnotok a barátnőtökre, hogy most már borotválja le a lábát, hónalját, akármijét, mert már ideje?

Figyelt kérdés
Ha igen, nem lett sértődés?
2015. jan. 15. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, egy nő odafigyel az ilyen dolgokra!
2015. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

"Nem volt még ilyen, egy nő odafigyel az ilyen dolgokra!"


nem mind, sajnos vannak kevésbé igényesek.

2015. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor én az igényesebbeket fogtam ki eddig!
2015. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő! Azért nem, mert engem az igénytelen, magára nem adó nők nem érdekelnek!
2015. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még sose kellett, inkább nyugtatni szoktam, hogy nem dől össze a világ, mert tali alatt nem volt ideje csupaszra nyírni mindent :D
2015. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Nő vagyok,rám már szólt rám a barátom emiatt.
2015. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem jelent minden esetben egyet az igenytelenseggel, inkabb nem volt ideje rá. Főleg ha mondjuk egy hétig együtt vagytok, es alig vagytok otthon(sok program) akkor estenkent, inkabb szeretkezünk minthogy megvárom míg leszedi a szőrt. Emiatt nem fogom Kevésbé szeretni, ez is ő...
2015. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ha ideig jut egy kapcsolat ott azért már vannak gondok... értem én, hogy nincs idő rá, de azért van udvariasság is a világon (magamból indulok ki) és ha mondjuk rászólnék, annak azért lenne OKA. Viszont az már elég gáz sztem. Nem kéne ennyire elhanyagolni magát egy nőnek, és akkor nem lenne az örök siránkozás, hogy jajj megcsalás, meg a férfiaknak csak a 10/10 szolis műkörmös cicababák kellenek. Mi is tudjuk, hogy ők se szépek alapból, csak legalább igényesek....
2015. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!