Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Féltékeny vagyok a pasim exeire! Nagyon gáz, vagy orvosolható?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyunk a pasimmal azonban a boldogságomat néha beárnyékolja a tudat, (ciki így kimondani), hogy valaha ő másokat is ugyanígy szeretett. Ilynkor furcsa féltékenységet érzek az előző lányokra akikkel volt. Éreztetek már hasonlót, vagy nagyon beteg vagyok? Amúgy féltékeny nem nagyon szoktam lenni, de rájuk most nagyon! Vagyi zavarnak..

2015. jan. 15. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2015. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megértem, mondjuk csak egyre vagyok féltékeny, az ő nagy szerelmére... Mi nagyon messze vagyunk még a 2 évtől, ezért remélem el fog múlni, de akárhányszor szóbakerül a lány, megőrülök a gondolattól, hogy talán még mindig szereti, és visszamenne hozzá, ha lenne lehetősége ("szerencsére" kapcsolatban van az ex). Elég rossz helyzet ez, soha nem is mondtam neki, csak igyekszem mindig elterelni a témát. Meg kell tanulnunk együtt élni a gondolattal:)
2015. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam nem múlt el, és ugynúgy zavar, hogy valaha őt szerette, ölelte :( De én se merem mondani neki.. :)
2015. jan. 15. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
én ezért szakítottam... szeretettem az exemet, de állandóan féltékeny volt. még a volt feleségemre is... mindenkire. és nagyon csodálkozott, amikor az x. vita után, amikor az elmúlt dolgokat hozta fel, és pluszban még emiatt különválással fenyegetőzött azt mondtam, hogy OK, ennyi volt!
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na én ezért nem merem neki elmondani, csak kérdezősködöm, érdekel, hogy mással is van-e ilyen, vagy nem normális a dolog... :)


barátságból szeretted az exedet?

2015. jan. 15. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha feltekeny lenne, amig ez a tetteiben meg nem mutatkozik, mint ahogy az elozo valaszolonal.Egyeb fenyegetesek, ilyesmi.
2015. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolj bele objektíve hogy a párod mit tehetne a múltja ellen...és abba is, hogy ha valamelyik volt barátnőjével lenne a mai napig, most lehet, hogy ilyen "keserédes" boldogságban sem lenne részed. Szerintem csak azzal tudsz védekezni ez ellen, ha nem gondolsz rá...megmérgezheti a kapcsolatotokat.
2015. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!