Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom borzasztóan ragaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom borzasztóan ragaszkodó és nagyon féltékeny lett. Miért?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve együtt vagyunk.

Eleinte nem volt ilyen.

Mostanában beszélgetünk és vannak dolgok, amiket sértődékenyül magára vesz és elkezdett féltékenykedni.

Eddig ezt soha nem csinálta, csak az utóbbi időben.

Nem tudom mit tegyek.

Tudom, hogy szeret, de ez nèha sok.

Van, hogy beszélgetünk és közbevág abba, amit mondok (teljesen más témában) vagy csak annyit fűz hozzá "Aha. Èrtem."

Ha pedig azt mondom, hogy mondjon valami jó témát, mert látom nem érdekli, amiről beszélek, de erre mindig csak azt szokta mondani "De érdekel. Figyelek. Mondd nyugodtan."

Nem tudom mi lett vele. :'(

Mit tegyek???



2015. jan. 12. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá oka hogy féltékeny legyen, bizonyísd be neki :) tölts vele több időt, hagyd hogy ő irányítsa a beszélgetést, stb.. ha nem hálálja meg úgy hogy ő is meghallgat és figyelmet szentel rád akkor meg lehet hogy neki rossz a lelkiismerete (ezt te tudhatod jobban, te vagy a párja).
2015. jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ragaszkodast az osztrogen csinalja tobbek kozt. Meg a feltekenyseget is. Megemelkedhetett vmitol az osztogenszintje. Nem kezdett el enni szojat vagy lenmagot vagy mast, ami megemeli az osztrogenszintjet? En ezt tapasztaltam magamon nokent.
2015. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!