Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar saját gyereket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar saját gyereket. Hogyan tudnék rá hatni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja, hogy nem akar gyereket mert akkor nem tud csavarogni. Viszont nagyon szereti az unokahúga gyerekeit. Én szeretnék tőle gyereket mivel ő álmaim férfia. Mit tehetnék?
2015. jan. 15. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hadd csavarogjon, ha azt akar. Te meg keress egy olyan férfit, aki gyereket szeretne.


Mellesleg az, hogy szereti a rokongyerekeket, nem jelenti azt, hogy akar sajátot is.

2015. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha ráerőszakolod, és esetleg beadja a derekát, akkor az lesz a sorsod, hogy csak te törődsz majd a gyerekkel, mert őt nem fogja érdekelni, vagy ott is hagy egy idő után.


Vagy elfogadod, hogy vele nem lesz gyereked, vagy keresel olyan férfit aki akar.

2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sok mindenre van példa, ellenpélda.

Sok jó apa lett olyanból, ahol csak becsúszott a gyerek.

Ismerek olyat is, akit elhagyott a barátnője, mert nem akart gyereket, szült is másnak. Ha jól tudom egyikőjük sem lett igazán boldog ezután.


Egy nőnek általában fontosabb a gyerek, mint egy férfinak.


Én is vártam az igazit, de nem jött.

28 évesen szültem az akkori kapcsolatba, az exem is akart gyereket.

Azóta egy percig sem bántam meg hogy gyereket szültem "magamnak".

Mert a gyerek és anya közötti érzelmi kapcsolat maga a csoda ugyanakkor nagyon nehéz feladat is, amit előre nem tud felmérni az ember.


Neked kell tudni, hogy mit súg a szíved a párod akár gyerek nélkül vagy a gyerek mindenképpen.

Ha utolsó, akkor próbálj más kapcsolat után n3zni talán a párod is észbe kap.


Én személy szerint egy férfi kedvéért se mondanék lyerekről pláne miután tudom, hogy azámomra mással pótolhatatlan érzés.

2015. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,


Szerintem sokkal nagyobb tragédia egy kívánt gyerek meg nem születése (az anyának és a gyermeknek) mint elválni vagy egyedül felnevelni a gyermeket.

De csak akkor ha az anya anyagilag elég stabil és család is áll mögötte segítségnek.

2015. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hatni szerintem se tudsz rá, ezt ő érzi. Mióta vagytok együtt? Hasonló cipőben vagyok én is, párom 30. Egyelőre ő se nagyon tervez, pedig 5 éve együtt vagyunk. Próbáltam beszélni róla, de őt látszólag zavarta a téma. De szerintem az ő véleménye pár éven belül még változhat, de akkor is zavar, hogy most így gondolja.
2015. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!