Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl messzire ment, ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl messzire ment, ezt nem lett volna szabad. Hogy tartsam magam Tőle távol?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel hónapokig viszonyom volt és nagyon jó volt vele minden, Nekem Ő volt az első.

Utána megbeszéltük, hogy ez így nem jó, nem mehet így tovább, fejezzük be (vagyis kijelentettem ezt).

És egy ideje már nem láttam. Azt hittem, hogy túlléptem rajta, de kiderült, hogy csak eltemettem magamban ezt az érzést.

De tegnap találkoztunk, teljesen véletlenül. Beszélgettünk, és az lett a vége, hogy egy egy mosdóban összegabalyodtunk. Ma értem jött a sulihoz, hogy "beszéljük meg a tegnapot". Erre a kocsijában is...


Ez nem kezdődhet elölről, a tegnapival messzire ment. Egyszer már lezártam ezt és próbáltam elfelejteni, nem léphet be megint az életembe és kezdhetjük ezt elölről.


2015. jan. 15. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő ment messzire?


Kiscsaj,te dobtad szet a labad.

2015. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, mert úgy viselkedett, amitől tudja, hogy azonnal megőrülök.

Tudja a gyenge pontjaimat és direkt csinálta.

2015. jan. 15. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy beszélsz, mintha nem lenne szabad akaratod, ne "gabalyodj" vele össze, akkor nem lesz semmi, és kész.
2015. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hmmm ez erdekes te akartal beszalni a kocsimba erre meg neki all feljebb
2015. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emberek ez kamu. Ennyire senki se lehet buta.
2015. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem jelentsd fel! Mégis mit képzel hogy kihasználja a gyengepontjaidat??


A bíroságon kérd a nemi szervének amputálását azzal az indokkal, hogy sajnos automatikusan lesz pod!

2015. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De én ezt tényleg nem akartam így.

Nem akarom újrakezdeni, meg semmi. Azt akarom, hogy olyan legyen az életem, mint előtte volt.

Viszont úgy nem megy, ha így viselkedik.

2015. jan. 15. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű Katit táncba vinni... Ugye ismered ezt? Ez kb. olyan, mintha diétáznál és a kedvedért zárjon be az összes meki, meg gyorsbüfé, mert ha éppen arra jársz, tuti nem bírod tartani a diétát. Remélem érhető volt!?
2015. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:-) :-) :-)


Istenem de jól felrajzolod a női lélek egyszerűségét... :-)


Végülis ha elkezdem molesztálni a farkam, idővel feláll... ...és kiverem... :-)


nő = farok :-)

2015. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!