Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok..már kb 2 hónapja ismerem..állandóan hív és ír..mindig el mondja mi a baja meg ilyenek..és én nagyon szeretem őt..de mindig más lányokkal beszél és elmondja hogy most ez a csaj vallotta be neki hogy szereti aztán meg a másik...ez kicsit idegesít..nem tudom mit gondol ilyenkor..mit csináljak?
2015. jan. 16. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát, attól még hogy más lányokkal beszél nem jelent sok mindent, az viszont hogy itt reklámozza hogy hány csaj akarja és nem ment bele, az már annál inkább, de lehet hogy nem te vagy az oka
2015. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De buta vagy! És el is hiszed, hogy folyton szerelmet vallanak neki! Hülyít ember!
2015. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből a kevés infóból nehéz megítélni, de valszeg barátként tekint rád. Szerintem te is csak barátként viszonyultál hozzá, ha így volt legyél egy kicsit bátrabb és közeledj.
2015. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát már beszéltünk kettőnkről de tiszta a dolog..lehet bejövök neki de lehet, hogy nem..
2015. jan. 16. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
*nem tiszta
2015. jan. 16. 21:28
 6/9 anonim válasza:

Adj neki esélyt! Azért beszél más lányokról ilyet mert ezzel is imponálni akar neked... Nem hiszem hogy teljesen véletlenül keresne ennyiszer.


22/f

2015. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem ezzel nyomulnék, ha kellene valamelyik csaj, de lehet, h ennyit változott a világ, h manapság ezzel kell imponálni, nem tudom
2015. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ismerd meg és minden kiderül! Ezzel te sem vesztesz semmit... Lesz ami lesz :)
2015. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm:)
2015. jan. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!