Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a viszonzatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a viszonzatlan kérésekről?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolatban együtt éltek párotokkal, a pasi megkéri a nőt csomó apróságra, azzal az indokkal meg kell tennie mert a felesége, de viszont a pasi cserébe a kéréseket vagy nem teljesíti vagy nagy fújtatás , sóhajtozás, kíséretében kapja meg.

Lehet ezen még változtatni?



2015. jan. 17. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de alaposan meg kell beszélni. Felhívni rá a figyelmet.

Voltam hasonló helyzetben, én voltam a figyelmetlen. De nem hívták fel a figyelmet a hibáimra. Nem csak emiatt szakítottunk, de nyilván ez is közrejátszott. Mi nem voltunk házasok, de együtt éltünk.

Most már tudom h figyelni kell az apró jelekre, de ő is hibás volt h sosem beszélt erről nekem, csak mikor már késő volt...

2015. jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kapcsolat, nem kereskedelem. Nem azért tesztek meg dolgokat egymásért, mert muszáj, nem az egyik szívességből következik a másik, legalábbis így kéne lennie.
2015. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cserébe? Így működik egy kapcsolat? Hogy megteszel valamit, és akkor ezért cserébe kérsz valamit viszonzásul?
2015. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban adni a legjobb.


Tény, hogy nem feltétlen tudhatod, hogy mit akarna a másik mindig, ezt el lehet mondani, de ha nem olyan dolog hogy "nyerd meg az ötöslottót", akkor... oké, sose várnék ezért viszonzást.


De persze ha egyoldalú lenne... és csak én adnék, akkor nem sok értelme lenne.

2015. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én a cserébe dolgot úgy értettem hogy ő egész nap filmet nézne, egész napom abból áll hogy ő megkér folyamatosan mindenre pl vigyek ágyba neki napont a3 szor ételt.

Teát kávét vigyek a szobájába, keresem meg a telefonját, rakjam fel töltőre a telóját, vegyek elő neki ruhát mert ő megy el itthonról.

keresem meg neki a távírányítót.

Egy pohár teát nem képes magának egyedül tölteni még ha 2 lépésre is van.

Öngyújtót, cigit vigyek ki neki...sorolhatnám még...

Én amikor beülök nagy kényelmesen a számítógép elé mikor már alszik a gyerek és megkérem hogy hozzon nekem 1 csésze teát, akkor egyszerűen ennyit nem kérhetek tőle mert sokára indul meg addig én már 3-szor is megjárnám, ha el indul akkor meg puffog, súhajtózik,mérgelődik, hogy csinálnia kell valamit.

De ez nem csak a velem kapcsolatos kéréseimre vonatkozik hanem mindenre, egy polcot nem képes megcsinálni mert nincsen kedve, ő neki pihenni kell mert dolgozni jár, és 2 nap mikor itthon van inkább csak feküdne egész nap.

2015. jan. 17. 07:38
 6/9 A kérdező kommentje:
És az benne a legszörnyűbb hogy morzsázik a szobában, nem tud normálisan enni, és még takarítsak is utána, de nem lehet akkor porszívózni mikor ő a szobában van mert nem hallja a filmet.. szóval?
2015. jan. 17. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez így baromi egyenlőtlen. Volt hasonlóban részem. Egy idő után piszkosul meguntam, ezért inkább kiléptem belőle. Nem voltam hajlandó több időt áldozni egy tohonya, lusta, élhetetlen alakra, aki teljesen elkényelmesedett, és arról szól neki az együttélés, hogy a nő körülugrálja, amíg ő tesped. Az, hogy dolgozik, nem lehet kifogás. Szerintem gondold át, meddig hagyod még, hogy kapcsolat címén így kihasználjanak...
2015. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mar bocs de ez a te hibad. nem tudom miota eltek egyut de mar a legelejen nem kelet volna hejette csinalnod. tudomasara kel hoznod hogy nem vagy a cseledje. attol hogy megteszel aprosagokat nem ugraltathat mint egy kutyat.
2015. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy elkényeztetett, önző vadbarom. És ahogy jeliska mondja, rögtön az elején az orrára kellett volna koppintani. Talán még most sem késő, ha el tudod neki magyarázni, mi a különbség a párkapcsolat és a cselédség között.
2015. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!