Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után barátok? Igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátok? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.A fiúmmal több mint egy éve, hogy együtt vagyunk. Az elejében nagyon jól megvoltunk, de az utóbbi időben sokat veszekedtünk és odáig fajult h szakítottam vele. Ezt persze mind a ketten megbántuk, mert a kapcsolatunk mindig is úgymond viharos volt de mi nagyon szerettük ezt. Azonban sosem ment nekünk nagyon ez hogy beszélgessünk az érzéseinkről meg hasonlók, egyikünk sem igazán olyan, de erre szükség van egy kapcsoatban, hogy az ilyeneket átbeszéljük, igaz? Nah és összeültünk beszélgetni a kapcsolatunkról, de előtte valami 2 órát csevegtünk. Ő a végén azt mondta, h szerinte ne béküljünk ki rögtön, maradjon ilyen ideiglenesbe a kapcsolatunk, mert most is milyen jót elbeszélgettünk és mindenben egyet is értettünk míg nem volt semmi több. De azonban nekem ez egyáltalán nem tetszett. Nem azt jelenti, hogy már nem szeret igazán, és hogy jobban szeretné, hogy csak barátok maradjunk? Nem tudom belemenjek-e. Én szerettem volna, hogy a kapcsolatunkat átbeszéljük és kibékülünk, majd megpróbálunk változtatni a bajokon hogy működik-e. Melyiket gondoljátok hogy helyénvalóbb? Szerintetek mi lehet a fiúmmal? Belemenjek ebbe?
2015. jan. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval se, hogy többet akarok a barátságnál...
2015. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék bele a helyedben. Ha barátok maradtok, de te még szereted, akkor ő lesz az első, aki eljárogat más lányok után, és nem fogja érdekelni, hogy mit érzel, hisz csak barátok vagytok.


22L

2015. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha baratok tudtok maradni szakitas utan sose szeretettek egymast.
2015. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!