Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :/ Az egyik barátnőm alig eszik egy fiú miatt leakar fogyni meg meg van győződve rola hogy csúnya.

Figyelt kérdés
Ráadásul tegnap elött majdnem öngyilkos lett beszéltem vele tegnap arrol elméletileg sikerült lebeszélnem de hiába mondom h szép meg ne fogyozon vagy ne ugy h semmit ne egyen nem hallgat rám :(
2015. jan. 17. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen ölje is meg magát. hülye gyökér
2015. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem akart az öngyilkos lenni. Akkor nem beszélt volna róla. Küldd pszichológushoz. Hány kilós, hány centi? Miért nem mozog inkább? Semmi logika nincs benne, ha megöli magát, akkor hullaként majd szebb lesz?
2015. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is....be akartam jönni egy fiunak..akit amugy mindenki ocsmánynak tartott...

85kg voltam es 170cm magas.

Egy hétig nem ettem semmit, Es 10kg-ot fogytam.

Aztán fogytam Még 5kg-ot És Igy lettem70kg A srác lebálnázott, depresszioba estem Szooval....nem éri meg!!!!

2015. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!