Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 14 évesen hogy fogyjak?...

14 évesen hogy fogyjak? További lent!

Figyelt kérdés

14 éves, 173 cm, 75 kiló vagyok.(lány).

Szeretnék fogyni, de nem tudom milyen módszerrel?

Miket egyek, és milyen gyakorlatokat csináljak otthon? Napi 100 felülés, 100 hátizom, női fekvő?

Kérlek írjatok! :)



2013. okt. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

futáásss.

ne egyél nisinasit és került a péksüteményt.

2013. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Na figyelj! Nem egyszerű dolog lefogyni. Mert a tested keményen kűzdeni fog minden kg megtartása érdekében. Ráadásul 14 éves vagy. Ez az a kor amikor a tested még fejlődik. Szükséged van a tápanyagokra a fejlődéshez. Úgyhogy semmi agresszív fogyókúrát nem ajánlok.

El kell hagynod a mértéktelen szénhidrátbevitelt! Ne egyél kenyeret, péksüteményt, cukrot, cukrozott üdítőt, csokoládét. Egyél rendszeresen! A koplalás tilos! Ajánlott a rendszeres testmozgás. De semmi megerőltető! Egy kis futás, sétálás. Az első pár hónapban nem igen akarnak majd lemenni a kilók. Ne add fel! Utána fokozatosan fogyni fogsz. A lényeg inkább fogyj lassan keveset, mint hirtelen sokat. Mert ha hirtelen fogysz, akkur idővel a dupláját is visszahízhatod!

Összegezve semmi extra bármit ehetsz csak cukrot, tésztát, kenyeret, süteményt ne egyél! Sikeres fogyást és kitartást kívánok!

2013. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Előzőeket ismételve: ne fogyókúrázz, hanem mozogj, és nézd meg jobban, mit eszel.

A napi 100 felülés nagyon szép hasizmokat fog adni, és egészséges, de a három centi háj nem tűnik el felőle. Úgyhogy felesleges. Már napi hússzal ott vagy, meg húsz fekvőtámasszal. Inkább kocogj, biciklizz a levegőn - ha van hol. Sétálni is jó, ha gyorsan, tempósan csinálod.

2013. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet, h mivel 9.-es vagyok, most nagyon kell hajtanom, és örülök h ha 4-5 re hazaérek, mert 8-9órám van. És utána még tanulnom is kell másnapra mivel természettud.tagozatra járok.(föci, biosz, fizika....).

Otthon mit csináljak? Hogy tüntessem el a hájat?

Köszi az eddigieket! :)

2013. okt. 21. 16:29
 5/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha van pénz, vegyél otthonra bicit, vagy valami gépet, amin ülhetsz és tanulhatsz közben.

Ha nincs, akkor vegyél egy hullahopp karikát - nekem megvan 83 óta. :) Még egyetemen úgy tanultam, hogy közben fogtam a könyvet.

Ha ennyire sincs, akkor keríts egy sámlit, vagy pár téglát, és csinálj egy alacsony padot, amire biztonságosan fel-le lépkedhetsz.

Fekvőtámasz helyett van két jó hasgyakorlat. A fekvőtámaszból lekönyökölsz és egyenesen tartod magad. A feneked inkább felfelé álljon, mint lefelé, nehogy a hátad meghúzd. A másik, hogy hanyatt fekszel és egyszerre felemeled a kinyúltott két lábad és a fejed a válladdal. Kinyújtott kar a törzs mellett. Mindkét gyakorlatot "csak" tartani kell. Amit fent írtál, télleg elég belőle kevesebb.

2013. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A pad témát nem fejeztem be.... ha van mire fel-le lépkedni, lehet akármi, úgy a huszadiknál rájössz, hogy nem is könnyű. Úgyhogy érdemes csinálni, olyan tempóban, hogy ne fulladj ki nagyon, mert jó lenne 10-20-30 percig folytatni.

Hajrá.

2013. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

eszerint normális a testsúlyod:


[link]

2013. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!