Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egyszer félrelépett!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyszer félrelépett! Kibékültünk ugyan de hogyan ellenőrizhetném a hűségét?

Figyelt kérdés
Ezt a dolgot sajnos csak egyszer tudtam megbocsátani, ezért szeretnék meggyőződni arról, hogy valóban csak kaland volt, szeretném valahogy tesztelni a hűségét ill. a kapcsolatunkhoz való hozzáállását! Van ötletetek?
2015. jan. 17. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem változik. Ha ellenőrizgetni akarod akkor azt jobb is hagyni.
2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tedd a szívedre a kezed. Ennek a kapcsolatnak szerinted van értelme?


A ti kapcsolatok olyan ház, aminek elvették az egyik tartópillérét. Még nem omlott össze a ház, de rövidesen össze fog. És azt a pillért már nem lehet visszaállítani.


17/L

2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az a baj hogy iylenkor nagyon sok idonek kell eltelnie hogy ujra bizhass benne , es nem jo ellenorizgetni en is ugyanezt csináltam.. mar visszabb vettem de meg nem az igazi , holott azelott soha nem voltam feltekeny. es ugye nincs bizalo , a kapcsolat halott
2015. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én eddig mindig otthagytam, aki megcsalt. elvesztettem a bizalmamat felé, szóval onnantól sosem fogsz tudni megbízni benne. nem szólok bele, de én inkább szakítanék vele a helyedben
2015. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy erényövet neki... van már modern fajta, műanyagból. Nem fájdalmas a viselése csak picit kellemetlen, ha felizgul. De van egy csomó jó mellékhatása is rád nézve. Ez igazából egy erotikus játékszer de ilyen célokra is működik.

Ha nagyon tiltakozik ellene, az azt jelenti h megint meg akarna csalni...

2015. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! És már én is szakítottam volna vele, ha nem ő volna életem szerelme, legalábbis eddig az volt és még most is túlzottan szeretem ahhoz, hogy csak úgy elengedjem. De ahogy mondtátok a bizalom már nincs meg é nem tudom ez meg tud e változni?
2015. jan. 17. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Az erényöv hasonló helyzetben nekünk is bevált. :)


24/N

2015. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!