Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt magányos lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt magányos lány, aki utálja az alkoholt, nem fogyaszt kábítószereket, nem dohányzik, kevesebb barátja van és ugyan eljárt néha koncertekre, de nem a fél életét a plázákban és discokban tölti, nem csapodár típus?

Figyelt kérdés
Úgysem lesz, ezért kár kitenni, de a remény hal meg utoljára.
2015. jan. 15. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz?
2015. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nő nincs.
2015. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
*szimat-szimat* kicsi önsajnálatot érzek meg egy antiszociális fiút
2015. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

"kicsi önsajnálatot érzek meg egy antiszociális fiút"


Neked az a "szociális" fiú, aki iszik, meg bulizik? Akkor te nem is érdemelsz jobbat...

2015. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia!! Itt vagyok! ;)
2015. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok....csak én koncertekre se járok.

És rárhatnék ha akarné De cseppet sem vonz...

És Az egésznek az A szépséghibája, hogy nekem van Barátom....de én Egy élő bizonyiték Vagyok arra hogy igen van Ilyen, szoval ne Add fel ;)

2015. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
4-es,azok a fiúk szoktak ilyeneket írogatni hogy olyan lány kell aki magányos meg kevesebb barátja van,akiknek se barátaik,se életük nincs,ergo antiszocik,de látom kiemelted a lényeget,gratulálok :)
2015. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. 20 évig nem is kellettem egy fiúnak sem.
2015. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"4-es,azok a fiúk szoktak ilyeneket írogatni hogy olyan lány kell aki magányos meg kevesebb barátja van,akiknek se barátaik,se életük nincs,ergo antiszocik,de látom kiemelted a lényeget,gratulálok :)"


Miért lenne valakinek attól jobb az élete, hogy "full menő" bulikba járkál, meg plázákba, meg menő kocsija van stb.?! Ezektől még simán lehet valaki egy belül totál üres ember...

2015. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

9# ki beszélt itt neked kocsikról meg "full menő" bulikról? :DD

A kérdező olyan lányt keres AKI MAGÁNYOS ÉS KEVÉS BARÁTJA VAN,az ilyen lányt a társadalom hogy hívja??Antiszociális.Tovább nem koptatom a billentyűzetemet,remélem sikerült megérteni..

2015. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!