Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még attól tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még attól tényleg a barátom, mert duci vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:28
1 2
 11/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 ha olyan vagy még félhet is hogy elcsábítanak töle

Tudod betegesen/csúnyán kövér az aki egyre nehezeb nem aki tudja tartani a sulyat

2015. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Járok edzeni, meg jók kajálok, meglepően jó az állóképességem is, de valahogy nem változok. Hízni sem hízok, de nem is fogyok :(
2015. jan. 18. 14:54
 13/18 anonim ***** válasza:
SZERET :)
2015. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jó hát tényleg nem ilyen voltam, de pici vagyok és a 10 kg nagy része a hasamon volt úgyhogy nem is egyenletes volt..


Először is tudd meg tőle, hogy ilyennek szeret-e pontosan, mi lenne ha fogynál, mert kiderülhet, hogy a kis párnácskáidat szereti és nem akarja, hogy fogyj.


Ha edzel és a szerint eszel és mégsem fogysz -és persze nem két hete kezdted - akkor valamit nem jól csinálsz. A fogyáshoz az evés a lényeg. Mennyit eszel, milyen diétát tartasz?

2015. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam számolgatni, mit eszek, és sajnos tudom is, hogy mi a baj... mindegy.

Beszélgettem erről nagyon sokat vele és azt monda, hogy neki így tetszem. Kérdeztem, hogy mit szólna, ha fogynék és azt mondta, hogy neki így vagyok tökéletes, de ha ettől érezném jobban magam, akkor ahogy gondolom. De csak magam miatt, ne miatta. Viszont lehetőleg maradjak azért formás, mert neki így tetszem nagyon

2015. jan. 18. 15:10
 16/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő elég vékony és olyan irtózat bálnának érzem magam mellette
2015. jan. 18. 15:11
 17/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Tehát magadat nem tudod elfogadni ahogy sejtetem, ha valóban magad miat teszed ted de ne túlzásokba esve

Szia

2015. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is igy voltam jó sok ideig.. bármit csinálhatott a barátom,egyszerűen nem éreztem azt,hogy neki tényleg a duci lányok tetszenek(Mivel az előző kapcsolata nem pont duci lánnyal volt) másfél évembe telt beleszokni,hogy igen,ő igy tényleg elfogad,és támogat :) Te is fogadd el magad,és hidd el,menni fog :)
2015. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!