Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy 36 éves pasas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy 36 éves pasas egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Ha a lány nem az a csinibaba, igazából egyáltalán nem szép, és még szűz, tehát nem döntheti meg egyből csak hónapok múlva.


Ti mit gondoltok?


2015. jan. 13. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne szerethetne?
2015. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nincs korhoz kötve.
2015. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább nem válaszolok! :/
2015. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze, feltéve hogy a lánya
2015. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán megtörténhet. Bár az is benne van a pakliban, hogy csak azt mondja...
2015. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

36 évesen már elsősorban nem a megdöntés dominál. Azok már elvannak heti 3al is bőven. Ha szerelmes akkor meg tud várni hosszú hónapokig is.

És persze, hogy szerethet, miért ne? Ez nem racionális, prediktálható sztori, egyszerűen csak úgy jön.

2015. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint teljesen más az a szerelem/szeretet amit 18 évesen érzünk, mint 36 éves korban.

Szerethet, de nem éppen azonos a két érzés, szerintem.

2015. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy 36 vagy és belezúgtál egy 18 éves lányba, mint vonat az alagútba! :-DDDD Én egy picit idősebb vagyok és vannak gyönyörűbbnél gyönyörűbb fiatal felnőtt lányok, azt el kell ismerni. Azt gondolom, hogy ebből jó nem sülhet ki. Itt inkább szexuális vonzalomról lehet szó, vagy valamilyen komplexus megnyilvánulásáról, hiszen értelmileg nem vagyunk egy súlycsoportban, egyszerűen az élet mindennapi kérdéseiben nem tudnánk megegyezni. Úgy ítélem meg, hogy egy 35-40 éves férfihoz legjobban a 30-35 éves korosztály passzol értelmileg. Ennek sok változója van, de statisztikailag ez bizonyítható.
2015. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"36 évesen már elsősorban nem a megdöntés dominál. Azok már elvannak heti 3al is bőven. Ha szerelmes akkor meg tud várni hosszú hónapokig is."


Nem a megdöntés dominál, ez tény, de azt cáfolnám, hogy elvannak heti hárommal. És esetleg tud várni hónapokig is, de nem biztos, hogy fog is. Egyébként 38 éves a barátom és minden nap van szex, de van, hogy többször is... Én 22 vagyok, 2 éve vagyunk együtt. Szóval egy 40-hez közelítő bőven szerethet egy 18-20 évvel fiatalabbat, de azt hülyeségnek tartom, hogy ebben a korban már ne lenne igényük a sok (és jó!) szexre.

2015. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk őszinték! A 18 lány lesz szerelmes! 36 éves pasiról beszélünk. Azért általánosságban család, gyerek. Vagy már el is vált! Nem mondom hogy nem lehet szerelmes! Hiszen magam ellen beszélnék!

De a nagytöbbsége inkább csak játék, megjátszás, +numera a részükről!

Sajnos a lányok meg naivak! Hiába mondják nekik mire figyeljenek, mi nem stimmel a dologba, mi sablonszöveg!

2015. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!