Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van hátulütője is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van hátulütője is ennek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Soha sem hittem volna, hogy ilyen miatt "panaszkodni" fogok. És természetesen ez nagyon jó, de azért furcsa: A barátommal már egy éve együtt vagyunk és eddig mindig kizárólag csak azt csináltuk amit én mondtam, amihez nekem volt kedvem. Hiába kérdeztem hogy ő mit akar, azt mondja mindig hogy neki csakis az a jó ami nekem. De vajon nem fogja ezt egyszer megunni, aztán meg én leszek a hibás? Nem tudom mit kéne tennem mert én is szeretnék a kedvében járni, de nem tudom így hogy lehetne. Valami ötlet?

20/L


2015. jan. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok szex
2015. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es sajat elete van amugy mellette, vagy csak veled foglalkozik?
2015. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éve ismered, és nem tudod mivel járhatnál a kedvébe?

Akkor puhatold ki, tegyük fel szereti az f1-t, oké akkor elviszed idén a magyar nagydíjra, 10000 a 3 napos állójegy, nem olcsó, de biztos nagy lenne az öröm, és egy évben egy ilyen meglepi belefér.

Szereti a focit? Oké akkor irány egy foci meccs csak kérdés melyik a kedvenc csapata, drágám meglepetés hova megyünk de legyél szabad!


25F

Légy kreatív puhatolj, és lepd meg valamivel majd :)

2015. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, ez egy férfi számára hidd el nagyon sokat jelent, megéri a kedvébe járni, nagyon kifizetődő. Egy hosszú boldog kapcsolat egyik fontos eleme
2015. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt neki kell megoldani...

Sajnos én ilyen voltam a házasságomban, fogalmam sem volt arról, hogy mire vágyom, csak azt éreztem, hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogy én szeretném. De hát ugye néma gyereknek anyja se... jól érzed, hosszú távon megbosszulja magát az ilyesmi. A gond az, hogy TE nem tudod megoldani az ő problémáját. Neki kellene megtanulnia tudatosítani és kommunikálni az igényeit.

2015. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!