Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy olyan lányba szerettem bele, aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Tudom, óvodás kérdés, de mégis fel szeretném tenni, mert szeretnék olyanokkal beszélni, akik már éltek meg hasonlót.


Szóval nem akarom, hogy megcsalja velem a párját, mert az nem fér bele nekem, plusz utána nem tudnánk hosszútávú kapcsolatot fenntartani ilyen alapokkal. És nyilván én örülnék a legjobban, ha egy-két egyéjszakással el tudnám felejteni, de nem tudom kierni a fejemből. Nyilván nyitva tartom a szemem, nyitott vagyok, de csak ő van előttem. Ti hogy küzdöttetek meg ezzel? 20/F



2015. jan. 18. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak az foglalt, akin fekszenek :D
2015. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj és szedd fel! (az előző voltam)
2015. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Verd ki...

Mármint a fejéből.

Vagyis a fejedből. :D


Írj rám, és megmondom a tutit. ;)

2015. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Várj.
2015. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok es én is beleszerettem egy olyan pasiba akinek barátnője van.De házinyuszira nem lövünk:Dviszont nekem Ő nagyon kell. Megvárom hogy szakítsanak.Egyszer minden jónak vége és én majd ott leszek megvígasztalni:p
2015. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosan! Csak így az ember megfeszül a két tanács között, hogy a) hagyd a csudába az egészet b) várj. Szívem szerint várnék, mert látom, nem tudok elszaakdni tőle fejbe, de közbe meg annyira örülnék neki, ha én is olyan lennék mint sokan, akik ezt lesöprik a vállukról, és holnap már szőkével álmodnak és barnával érkeznek.
2015. jan. 18. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg a lányt? Szoktatok többször találkozni?
2015. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szoktál neki írni? Ő szokott neked? Vagy ha nem, és te írsz akkor jókat beszélgettek? Honnan ismered?
2015. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozunk egy szervezetben már egy éve. Én kapcsolatban voltam eddig, 2 év, nagyon szerettem a páromat, nem is néztem erre a másik lányra nőként, akkor még kicsit gyerekesnek is tartottam. Most ő is változott, én is, és hát egyik dolog a másikhoz ezetett, teljesen beleszerettem.
2015. jan. 18. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, a hazassag csak egy allapot, barmikor lehet rajta valtoztatni. Ha belemegy akkor az az O dontese es nem te a felelosseged, de csak emitatt ne hagyj ki egy szerelmet mert soha nem tudhatod, lehet h o az igazi.


Nyilvan nem hagyja el a pasijat ket ejszaka utan, de kesobb ha o is boldog veled akkor igen:-)Szoval ne szivasd magad azzal, hogy csendben epekedsz az elet ehhez tul rovid es erre en is csak most jottem ra😄

2015. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!